Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Titinho

    lelkes újonc

    Na már két hete én is használom a telót, de kb minden nap okoz még meglepetéseket...persze pozitív értelemben. :D Pont tegnap is így jártam, amikor a YouTube videót kb 2 másodperc alatt küldte ki a Tvmre. Jaaa...egy kis plusz infó...Galaxy tulajoknak a YouTube Premium és a YT music app használható ingyen most két hónapig, megéri beregelni rá. ;)

    A világító szélek nálam működnek rendesen, én megadtam hogy piros színnel világítson az összes értesítés a képernyő szélén, este valami brutál ahogy kinéz. Megy Messengernél, Vibernél, Facebooknál és Instagramnál, azoknál ahol tényleg üzenet is jön. A többi alkalmazásomnál nem állítottam be. Mondjuk igaz hogy én leszedtem egy plusz appot hozzá hogy Messengernél is működjön, ebben is külön be lehet állítani hogy melyik app használja. Edge Lighting fix for all apps. Playen fent van.

    Már csak a kamerát kéne jobban letesztelni valahol kint a szabadban, vagy egy kirándulásnál, de most még azt se lehet :DD De eddig amit fotóztam vele, engem meggyőzött az is, hogy nem nyúltam mellé ezzel a telóval. Nagyon nem. Kényelmi funkciók és használhatóság szempontjából nálam 10-es a teló ;)

Új hozzászólás Aktív témák