Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bajusz15

    senior tag

    válasz espi38 #335 üzenetére

    90 és 120 között csak akkor veszed észre a különbséget, ha egymás mellé teszel egy 90 és egy 120-as telefont. 60 és 90 között viszont hatalmas különbség.

    750g nem igazán erősebb, van fent YT-on egymás melletti teszt, talán ha van pár tized mp alkalmazások megnyitása között. Persze mivel gyakorlatilag gyorsabb mint a 720g, ezért mondhatni időtállóbb is.

    Most meg vagy elégedve a 4G-vel? Mert ha igen, akkor nem hiszem, hogy 5G-re a váltás annyira sürgető lenne. Biztos jobb az 5G, de nekem a 4G-vel sincs semmi bajom, továbbá mire elterjed az 5G addigra már A55 lesz :DDD
    Zárójelben azért még hozzátenném, hogy nem árt ránézni a SAR értékekre sem ha sokat van nálad/sokat beszélsz a telóval ugyanis az értékek egy laza 3x-osai a 4G-s variánsnak. Elvileg 1.6W/kg vagy az alatti a biztonságos a testnél, 5G-s készülékeknél meg közel 1.4-1.5W/kg. Persze ez 100%-ig személyes vélemény, de nekem "gyanús" és veszélyes, így amíg nem "kötelező" átállni az 5G-re mert már csak olyan telefonok lesznek, én azért maradok a jó öreg 4G-nél :D

Új hozzászólás Aktív témák