Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cinemazealot

    addikt

    válasz fattyu #285 üzenetére

    Hasonló eset: Xperia acro S, anno 110k-ért vettem. A Samsung design-jában az (is) tetszik, hogy rácsot tesznek a beszéd hangszóró nyílása elé. Az acro S nyílása előtt viszont ilyen nincs (de még a ma frissnek számító X Compactnál sincs :W ), tehát ott tátong a frontüvegen egy 10×1,5 mm-es lyuk, ami mögött ott egy viszonylag erős mágnes. Egyszer, amikor asszony éppen szerteszéjjel hagyta a hullámcsatjait, én meg rögtön ébredés után, kómásan, óvatlanul tettem le a telefont (persze, hogy akkor éppen pofával lefelé), a mágnes hirtelen felkapta a hullámcsatot, az beleült a hangszórónyílásba, telefon letesz, hullámcsat pajszerként megfeszül, pákkk... javítás 36k. Köszi!

    Ez bő 4 éve volt, azóta használom a gépet, hogy vigasztaljam magammal, megérte. :D De havonta újraindul és volt már többször is, hogy úgy lefagyott, hogy várnom kellett a lemerüléséig, hogy újrainduljon. Pedig nagyon tartok a Samsung "elöl-hátul üveg" kialakításától. Az acro S műanyag háza ugyan recseg, meg már csorba is itt-ott (párszor már sikerült földhöz vágnom), de ugyanezt egy üveg ház nem hinném, hogy jobban viselné. :(

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák