Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tsebacsi

    nagyúr

    válasz elefant #2 üzenetére

    Azon agyalok én is, kinek jó ez. Mert ilyet minimum egy smart-tvhez vesz az ember, abban ugye már van smart, akkor ebbe minek? Plusz én az egyszerűség, könnyű megoldások híve vagyok, nincs annál jobb, mint mikor rácsatlakoztatsz a tv-re egy eszközt és 2-3 gyors kattintás után már lesed a film gyártójának logóját. Ez esetben lehet, hogy percekig bolyongok a smarton belül, mire eljutok a bluray lejátszásához?! :F

    Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

  • lorinser

    senior tag

    válasz elefant #2 üzenetére

    Ebben a samu lemaradt, mert a Philips hamarabb mutatott be hasonló tudású lejátszót: BDP9700/12
    Igaz, ez majdnem 2x annyiba is kerül mint a samu, cserébe viszont sokkal komolyabb hardvert és áramköröket pakoltak bele (a súlya is 1,7 kg helyett több 5 kiló!). Sokkal erősebb ajánlat.

    Poco F5, Philips 55PUS8303, Philips 58PUS8535

  • ALBY

    senior tag

    válasz elefant #2 üzenetére

    "komoly erődemonstráció" ,bocs de ne mááá
    :)) de jót kuncogtam
    Ez pl egy erődemonstráció, egy márkától
    http://us.marantz.com/us/Products/Pages/ProductDetails.aspx?CatId=BluRayDVD&SubCatId=0&ProductId=UD7007
    A samu meg demonstrációnak lesz jó a mediamarktba, parasztvakítani.

    De a "kellően kompakt és könnyű, látszik rajta, hogy a dizájnra is odafigyeltek" dobozka az fontos. 1,7Kg
    Ez az a lejátszó ami 30 rugó lesz a teszkóban idővel.

    Szimpatikusként álltam hozzá a gép teszthez,
    nagyon üdvözlöm a 2 HDMI kimenetet és/vagy a 7.1 analóg kimenetet,
    amiatt sokaknak érdekes termék lehetne, ilyenekről szívesen olvasnék még,
    pl akiknek 1.3-as HDMI-s erősítőjük van, vagy régebbi nagyvas 7.1 bemenettel,
    vagy projektor is van, folyton probléma a két képkimenet hiánya, vagy a HD hangok.
    Ezeket is feszegessétek a tesztekben.

    A felskálázás az remek dolog lenne, főleg 4K megjelenítővel,
    ha nem számolunk 4K anyagokkal ennek akkor is lenne értelme főleg nagy képátlókra,
    csak mondjuk ehhez meg a samsung nem ért...
    Várom hogy a Sigma Design beinduljon a témára.
    Sajnos UHD-soknak a felskálázást is ki kell majd fizetni a lejátszóban, a tv-ben és az erősítőben is, aztán úgyis csak az egyiknek lesz használható eredménye jobb esetben.

    Mkv-val bénázást kimondottan aljasságnak tartom, pár dolláros kínai bármi le bírja már játszani, hasonlóan occsó alkatrészekből.
    Ha frankó medialejátszó is lenne akkor jó termék lenne, ezekkel a kimenetekkel, (kicsit olcsóbban és nem kéne azzal ámítani hogy mekkora csúcs cucc), így kb sznobindukátor.
    Egyetlen feature-e hogy lejátszik 4K holmikat (honnan is?), erre vesznek el 70K-t,
    smart meg miegyéb felesleges ajándék, aztán úgyis vehet mellé a zember igazi media lejátszót / HTPC-t, mert ez szerintem karcsú, amint lesz még pár másik hasonló gép másik márkákból ami átenged 4K pixelt, átlag kacat lesz.

    A lónak is két oldala van mégsem hanglemez...

Új hozzászólás Aktív témák