Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zsolt501

    nagyúr

    Nem rossz, DE az ár tényleg húzós, és ha belegondolunk ezt a sebességet az átlag felhasználó az életben nem fogja kihasználni, én még egy 250-es 850pro SSD-t használok 441 napos üzemidővel 9.41TB-os írás mennyiséggel a 150TB-ból, és még ez sincs igazán kihasználva, pedig nincs kivéve belőle a virtuális memória, és a sebesség is bőven elegendő átlag felhasználásra nem érzek olyat, hogy ennél nekem gyorsabb kellene, annak ellenére, hogy hasonlóan gyors SSD-t már használtam, és nem éreztem igazán a napi használatban gyorsabbnak.

    Ami igazán zavar az új SSD-k esetén az a hőmérséklet, mert bizony tartós terhelés esetén bizony még mindig gondot okoz nekik a termelt hő elvezetése, ami nem hinném hogy hosszútávon hasznos tud lenni, pláne egy rosszabbul szellőző laptop esetén nyári melegben 30 fokos külső hőmérséklet esetén (akár iroda is lehet ilyen) nagyon gyorsan el tudja érni a 100 fokos hőmérsékletet ami nem csak az SSD-nek, de a környező alkatrészeknek sem használ hosszabb távon, mert bizony láttam már megolvadt (kiolvadt) alkatrészt a hő miatt laptopból.

    ''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

Új hozzászólás Aktív témák