Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ricsi99

    addikt

    válasz iMaverick #4 üzenetére

    Bocsi.
    Én annó voltam határőr ,nem kell ezt a részt bemutatni.

    az a nevetséges kerítés ,meg hagyjuk jó ... mekkora is? ha kiváncsi vagy a youtube tele van vele... ne csak a röszkei 2km sávot nézd... :D
    netán eu-s határt kell ennyire védeni?
    hogy ez olcsóbb? kedves barátom ,csak keresd ki a neten ,hogy a mexikó-i határon mennyibe is fáj ez a dolog.
    szolgálatot ellátó rendör ,meg katona annak talán más dolga is lenne...

    Szóval te úgy gondolod ,hogy az a "kormány" aki kivezényli a rendöröket... akik kb 0% képzést kaptak határvédelemből ,aztán arra sem voltak képesek ,hogy a kaját megszervezzék azok a semmiből ,hipp hopp ,összehoznak egy ilyen rendszert?
    Milyen logisztikával? vaze ,mentő ,tűzoltó sincs elég... mondjuk nem is csodálom
    Láttad a videót? te olyan melót mennyiért vállalnál be ,úgy hogy hivatásos leszel? egyébb finomságokat simán olvashatsz a hivatásosok fizetéséről...

    Ha azt irták volna stationokkal körbekerítik az országot ,azt simán elhittem volna... de ez igy ?

    Nav megpróbálkozott már drónokkal ellenörizni a határt ,mert ugyi pl cigit megéri bőven csempészni... szintén youtube hogy milyen sikerrel :))

    Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen...

Új hozzászólás Aktív témák