Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Chaser

    titán

    utolsó hsz-ből:
    "miért nem a sony-t szidjátok,hogy nem csinált eleget!?
    érdekes, rajtam kívül csak néhány ember jut el odáig, hogy mért is van ez a helyzet
    azért, mert a gyártók az ember arcába tolják hogy húúúúb+, most ennyiért olyat kapsz h magad alá sz@rsz, aztán kiderül nem kapsz lóPh@szt sem
    a demokrácia-kapitalizmus kombója pedig megteszi a magáét
    de ezek nem szívműtétre kellenek, kötelező megvenni? nem kötelező
    ha senki nem venné akkor az eladók letolnák az árat, de veszik, mert kell, soknál mintha az élete függne tőle
    kivel is van baj akkor?

    szerk:
    st3v3np3t3r
    alzán ma is volt/van 650e-ért ( :

    [ Szerkesztve ]

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • Chaser

    titán

    válasz Gargouille #83 üzenetére

    emlékeim szerint akkor sem tiltottak be semmit, és ugyanúgy ez ment globál szinten is
    ilyen ez a kereslet-kínálat viszony

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • Chaser

    titán

    válasz RudiLicenc #85 üzenetére

    nem támogatom, de nem is ellenzem, semmibe nem ütközik, szimpla kereskedelem
    én letojom, nem business ekkora pénzeket belerakni némi haszonért, de aki csinálja hajrá, ha talál rá vevőt meg is érdemli
    volt egy darab 3070-em beteszteltem, kellemeset csalódtam, némi aprót rádobtam, de az biztos nem veszem meg ennyi pénzért hogy rajta legyen az az apró, vehettem volna belőle szépen, én nem látom benne a fantáziát, ahogy konzolokban sem - nem akarok olyanokkal üzletelni, akik hajlandóak durva felárat adni ilyen sz@rokért, apróért meg nem adnám ilyen formában, szóval bukta ( : -

    iguana
    pontosan így van, szép görbe tükör a társadalomnak, ez a legnagyobb probléma hogy ilyen sz@rokat csilliókért' meg kell venni
    zabos voltam mert nem kaptam pár nappal megjelenés után 5xxx cpu-t, de lesz@rom, tőlem egy ft-tal nem fognak többet látni msrp árnál amennyiért alzán volt is
    jó lesz jövőre is, de akkor már nem adok érte kezdeti felárat amit most adtam volna

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • Chaser

    titán

    válasz janeszgol #96 üzenetére

    ha 50-et vesz azzal is azt csinál amit akar
    lakossági mértékegység jó poén, többet regelsz és megoldva, max lassabb

    Noukoum
    te mért akarod előírni, hogy a saját tulajdonával ki mit csináljon?
    van lakásod/házad? nem tudom hogy görbülne a szád, ha holnaptól azt mondanák a piaci ár 20%-ért adhatod max tovább, ahol a piaci árat államilag határozzák meg, mert sokaknak nincs hol élnie, segíteni kell őket
    és ez lakhatási kérdés, nem egy sz@ros konzol ami luxus cikk, ahogy a cikkben is írva vagyon
    lehet nem lenne őszinte a mosolyod ( :
    a gyémánt is ezért drága, mert nagy rá a kereslet, de kicsi a kínálat
    ha annyi lenne mint a szemét semmit nem érne
    max a természet miatt van belőle "hiány", nem gyártók hülyesége miatt
    most több termékkel ugyanez van, majd amikor lesz valós kínálat, akkor árak és seftesek is másképp fognak kinézni

    én voltam olyan "zsivány", hogy használtam a 3070-et és drágábban eladtam mint vettem
    de amikor valaminek vásárlás után 1 hónappal lemegy a bolti ára 30%-ot, akkor nem érdekel senkit mennyiért vetted ha el akarod adni
    fordított esetben meg érdekel, de érdekes a világ
    kedves gyártók itt a hunyók, ők generálták a jelenlegi helyzetet
    azok pedig erősítik, akik a sokszor durván erős seftes felárat megadják ilyen sz@rokért

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • Chaser

    titán

    válasz Noukoum #107 üzenetére

    "Ne, ha egyet vesz se adja el drágábban. Maximum legyen egy kicsit zsivány és adja el listaáron még ha használta is néhány napig."
    ez mi is, ha nem te akarod megszabni ki mit csináljon?
    pont úgy jön ide az ingatlanod és annak árazása, ahhoz sincs senkinek semmi köze, és nyilván neked se tetszene ha meg akarnák mondani te mennyiért adhatod el azt ami a tiéd
    attól, hogy idegen szavakat próbálsz meg használni, még nem fogsz jobban érvelnl
    "Nem írtam elő. Nagy kérdőjel miért állítasz ilyet."
    próbéld az általad kijelenetett két mondatot értelmezni - dőlt betűvel mindkettő - , elemezni, és egymással összevetni
    ha már időhúzásról beszélsz

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • Chaser

    titán

    válasz Gargouille #113 üzenetére

    vagy te nem érted?
    kereskedelemnek hívják amiről te beszélsz
    az egy másik történet, ha valaki magánzóként túlzásba viszi, hatályos jogszabállyal/törvénnyel ütközhet - ami miatt kis túlzással a fél ph-t meg lehetett volna sarcolni eddig is -

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • Chaser

    titán

    válasz Kalandor #115 üzenetére

    nem igaz, hogy nem érted, hogy 250e-ért akaják adni azikszbokszot' és te ezt hagyod????
    legyen 300e minimum ;]

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • Chaser

    titán

    válasz Noukoum #121 üzenetére

    majd te eldöntöd hogy korrekt és hogy nem az
    továbbra is:
    a saját tulajdonával mindenki azt csinál amit akar, ha akarja kettétöri, ha akarja fél áron adja, ha akarja +50%-ért adja
    ha nem lennének verebek, nem is tudnának túlárazott sz@rokat eladni

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • Chaser

    titán

    válasz Noukoum #124 üzenetére

    igen, régen sok minden jobb vót', és sok minden rosszabb....most meg most van

    a hülye "hasonlatoddal" meg ne akarj nevetséges lenni, lassan sikerülni fog

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • Chaser

    titán

    válasz Gargouille #129 üzenetére

    pont annyira tsúnya', minthogy valaki annyira remeg mert nincs új ikszboksza', hogy durva felárat ad érte - ahelyett, hog azon a pénzen mondjuk kikezeltetné magát... -

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • Chaser

    titán

    válasz Noukoum #132 üzenetére

    akik nyerészkednek kihasználnak egy piaci rést, de akik qrva drágán megveszik az eleve drága eszközt, azokkal mi a helyzet? noooooooormális? mert szerintem nagyon nem, pénze lehet, de hogy elvei nincsenek az biztos
    az emberiségért nagy kár nem lenne, a röhej kategóriát érjük max el
    és ne aggódj, nem sokáig lesz már emberiség, max az emberiség maradéka lesz, jó esetben még nem a mi életünkben, akik nem ikszbokszokért' fogják ölni egymást...:)
    a diskurzust ott befejeztük, hogy kijelentesz valamit ami két hsz-szel később cáfolsz, mikor arcodba tolják akkor meg nem reagálsz rá

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • Chaser

    titán

    válasz joey04 #134 üzenetére

    és tényleg, erre nem gondoltam
    dejszen' sokan vannak akiknek van gyereke, csak a neveléshez közük nincs
    hát nekik meg kell venni háromszázé' is a gépet :K
    aztán rákölteni évi pár száz ezer/pár millió ft-ot pszichomókusra majd pár év múlva, amikor rájön a gyerek hogy azt a kib@szott porsét' akkor se kapja meg ha körbeh_gyozza a a kereskedést
    nehéz dolgok ezek :K

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • Chaser

    titán

    válasz Yutani #136 üzenetére

    pontosan
    a birtoklási vágy, a "kell" érzés
    én most rendeltem egy s-et, lesz gépem, akár már most battyoghatnék érte
    vettem rá 7e ft-ért két hónapos elállási lehetőséget
    x meg majd jön decemberben - de ha nem jön is letojom -
    "bukok" 7e ft-ot - részemről betudom bérleti díjnak, úgy már nem fájó két hónapra:) -
    ehelyett sokan megveszik tényleg 250e-ért az x-et, mert anélkül nem lehet élni, nem tudok erre mit mondani
    ha nem vennék nem árulnák ennyiért
    ez a kettő pont annyira összefügg mint a nappal és az éjszaka, szerintem nem kell hozzá két diploma, leginkább egy se kell

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • Chaser

    titán

    válasz koanla #139 üzenetére

    pár helyen jártam csak kicsiny földünkön, görögország marak az örök kedvenc
    thassos nagyon szép hely, bár izgalmas volt a komp ( :
    a thassoszi fehérmárvány gondolom sokak számára nem ismeretlen fogalom, elég drága
    de nem thassoson...túlzás nélkül úgy használják fel mint mi a leghitványabb sódert, mindenhol az van, tengerparton több m szélességben/magasságban végig m3-es tömbök
    a járdákon aszfalt helyett, a házak falán, kutyát nem érdekli
    van strand, aminek a partja márvány-por
    itthon egy zúzott 20-25kg-os kis thassoszi kavicsokból álló zsák 4-5e ft, komplett tömbök árát hagyjuk is, ott ezek annyira hétköznapi dolgok, mint nálunk a gaz:)
    de ugye agyémánt az ennél sokkal ritkább, és pont emiatt is lett rá nagyobb a kereslet a tulajdonságai mellett, de ha csak annyi lenne belőle mint márványból, máris töredékét érné az ára
    de lehetne ez az arany is, egy alternatív világban lehetne drágább akár a vas is, ha mondjuk abból lenne 10000x kevesebb mint aranyból

    koanla
    az elvek tudod, ami nem mindenkinek van a pénze mellett - és elvekkel nem mindenből lesz az embernek azonnal -
    vehetnék háromszázezeré' boxot, de eszembe nem jutna
    húúúúúú lenne nekem is, de jóóóóóó de menőőőőőő
    csakhogy, ms kiadott egy árat, az most 185e ft, ami legyen még akár 190e ft, az nem 300, meg nem is 250, ha nagyon viszketne a tenyerem akkor 200, de azt is meggondolnám
    kell az nekem azonnal mert anélkül már nem is vagyok ember? nem, nem kell...
    első körben nem csaptam rá, de lesz megint, belátható időn belül, és ha nem lenne mi lenne? jövőre venném meg ha még érdekelne
    én nem ítélem el a sefteseket, megvan a célközönségük, de részemről nyugodtan rohaggyon' rájuk a portéka:) mert nem is támogatom őket azzal, hogy a kedves gyártó hülyesége miatt én fizessek többet a lánc végén
    persze mindenki maga tudja

    Somatom
    ott a pont
    zárható ( :

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • Chaser

    titán

    válasz Gargouille #144 üzenetére

    ez a gyönyörűi fogyasztói társadalom amiben élünk ( :
    egyik barátom mesélte, pesztrált anno egy 10 év körüli kislányt, az bevágta hogy neki ájfon' KELL
    a miértre azt válaszolta, mert a kedves osztálytársnője meKmondta':
    ha nincs ájfonod', nincs életed
    ;]
    félreértés ne essék, sefteseket nem támogatom, ugyanakkor a saját tulajdonával egyelőre mindenki azt csinál amit akar - azok támogatják akik vásárolnak tőlük -
    vannak olyan helyzetek it-ben és más területen is, amikor az a furcsa verzió áll elő, amikor valami már attól többet ér hogy kihozod a boltból, nem pedig kevesebbet, mint normál esetben
    jó példa volt az ingatlan, a nagy seftes köpködők közül kíváncsi vagyok hányan adják majd a lakásukat a pl 10 évvel ezelőtti áron oda majd egy esetleges vevőnek?
    nyugodtan rászámolhatják még a "hozzáadott értéküket", van egy tippem, egyik se
    és pár nagyságrenddel nagyobb probléma, hogy nagyon sokan nem tudnak lakást venni ma már, vagy egy életre eladósodnak, minthogy most többen üzérkednek konzollal/vga-val és "kihasználják" azon szerencsétleneket, akiknek nem jutott
    ez a nem tudom hogy sírjak vagy röhögjek kategória

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • Chaser

    titán

    válasz Somatom #146 üzenetére

    :C
    na én itt ki is szálltam, de ezen jöt röhögtem ( :

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Aktív témák