Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Peat;)

    veterán

    válasz JoeYi #2 üzenetére

    A game is szolgáltatás és nem a torrent oldalak szolgáltatására gondolok. :) Pl aki játszani akar és van 130 rugója akkor nyilván iPad mellett és nem android mellett dönt, mivel ott minőségibb és szélesebb kínálat van, ráadásul még jó ideig támogatva is lesz. De a legegyszerűbb megvenni majd 60 körül a sony vita kézikonzolt, akinek az a fontos

    Nekem is az tűnne logikusnak ha most pár androidos tablet gyártó bebukna mindent az ünnepi szezon alatt. Ők csináltak magukból bohócot azzal hogy ipad árban adják a készülékeiket, úgy hogy a szolgáltatás ami mögötte (google market) egyszerűen nem elég főleg hogy nem az övéké, onnan nem származik bevételük. Ezért magán a hardwaren akarnak keresni, de persze ha másban nem akkor abban megpróbálják elérni az ipadet, vagy lehagyni, ezért a magas ár, rossz ár érték arány -> versenyképtelenség. Miközben az androidnak jelenleg totál nem kell ilyen brutális hardware, az ipad2 sincs még kihasználva, de az legalább ki lesz valamennyire. Szerintem Apple ezzel húzta be a többi hülye gyártót, hogy rohanjanak még drágább vga chipekért amik nincsenek is kihasználva. Bejött, rohantak és így árban sem tudnak valós konkurenciát jelenteni egyelőre.

    [ Szerkesztve ]

  • M@trixfan

    addikt

    válasz JoeYi #2 üzenetére

    "nem az ár és a szolgáltatás, csak az ár a fontos."Ezt így nem tudnám biztosan megmondani ameddig részletes marketing-kutatások eredményét nem tartanám a kezemben. Különösen a mai világban ahol sokszor a funkció és szolgáltatás adja el a terméket. Ráadásul valamennyire ez implikálná azt is, hogy az Android platform nem nyújt sokat, ezért kell pusztán minél alacsonyabb árral operálni. Persze lehet, hogy tényleg csak az ár számít, én sem tudom, csak így önmagában ez nagyon erős és határozott kijelentés.

    twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

Új hozzászólás Aktív témák