Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • b.

    félisten

    válasz Abu85 #40 üzenetére

    megpróbálom neked megkeresni azt a reddit bejegyzést, amiben szóba jött az új driver vezérlőpult egybehozása. El sem hinnéd, hány ember van ellene, hogy ne legyen csicsás RGB dizájn, hanem legyen inkább hozzáértőknek szóló alap felületű. meg hogy a driverhez nem szokta hozzányúlni, az Experience felülete pedig nem elavult és teljesen megfelelő. magyarul szerintem az a gond, hogy egyként kezeled te is a drivert ami ez

    és az experiencet ami ez:

    persze egyértelmű, hogy te tudod miről van szó, de szerintem ebben van egy tudatos dolog is, hogy külön van választva a gaming szekció és a driveres rész. nekem tetszik az adrenalin felülete, de nincs gondom az experiencevel sem.

    Leírta ott is egy fejlesztő, hogy driverbe az nyúlkáljon, aki ért hozzá. Az általános beállítások,játékbeállításaik, optimalizálások magyar nyelven érthetően, elérhetőek az experience felületén belül, ami egy modern kielégítő szolgáltatás. stream játékrögzítés,szűrők, A képek mentése , driverek, infók minden ott jön be és onnan elérhető, Egyszerűen Nvidán nem kell Chill, meg profil a fogyasztáshoz,a kártya berak driver installál és onnantól a driveres kezelőfelület nagyjából hanyagolható, minden extrára az experience ad lehetőséget. Driverbe nem léptem be jó ideje már, egyszerűen felesleges, pedig a héten cseréltem gy GTX 1070 karit egy RTX re...Még ott sem kellett semmit vele varázsolnom.

    Bocsánat valamiért nem engedi meg a PH , hogy feltöltsem a képeket a kommetemhbez, totál be van lassulva az egész oldal.
    Szóval képzelj oda két képet :D

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Új hozzászólás Aktív témák