Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ctvagyok

    őstag

    válasz fornettisuti #20 üzenetére

    Mégegyszer leírom, mert lehet nem érthető.Sok készüléket a jelenlegi előfizetése mellé megkap 0 forintért vagy olcsóért.Rabláncot minden honapba fizeti igyisugyis.Hiába rendel kínából, akkor is fizetni fogja.Nem azt mondom hogy jól jár, de ingyen hazaviheti a következő telefonját.Veszíteni nem veszít, mert ugyanannyit fizet mint eddig, csak van egy új telefonja.Persze látom hogy véditek a szuper kínai telefonotokat amit olcsóért vettetek.Nem is azt mondom hogy rosszul jártatok.De nem mindenkinek van erre lehetősége és ezt nem látjátok be néha.Énsem vennék szolgáltatótól telefont valószínűleg.De én megtehetem most, hogy azt veszek amit akarok.Feltételezem nem mindenki költhet 50-70k-t egy telefonra.Ezért lenne jó ha bekerülnének ezek a készülékek szolgáltatókhoz olcsóért.Persze tudom hogy ilyen nem lesz.

  • ctvagyok

    őstag

    válasz fornettisuti #35 üzenetére

    Persze hogy az enyém is made in china, de attól még nem kínai. Mégegyszer nem a minőséggel van gond álltalában.Vanak nekem is szimpatikus márkák és készülékek.Azzal van a bajom, hogy úgy érzem mintha itt istenítenék magukat egyesek, hogy milyen jó vételt csináltak.Tudom mindenki igazolni igyekszik a választását, de be kéne látni, hogy a kinai rendelés nem mindenkinek lehetőség.3-4ks előfizetés mellé is lehet olcsóbban venni telefont, meg részletre.(Kínálatnak nem néztem utána, sajnálom).Nem azt mondom ezzel jól jár a vevő,de lehet hogy ha rendelne egy kínait, nemfutná kinai kajára szegénynek abban a hónapban.Persze vonaton minimum 500k forintnyi telefont látok az emberek kezébe mire találok helyet, szóval lehet rosszul érzem azt, hogy mekkora lenne az igény ilyen készülékekre szolgáltatóktól.Hidd el nem a samsungot venné ha látná hogy ezt is elviheti ugyanannyiért.

    Mégegyszer leírom: Nem utálom a kínai telókat.Már nagyon jó telókat gyártanak. Énis vennék kínai gyártóktól.

Új hozzászólás Aktív témák