Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • shifty!

    senior tag

    válasz polomaa #6022 üzenetére

    Mivel 6.0.1 alapú, elég instabil. Teszteltem 2 napig, a második nap elegem lett belőle. Még nagyon fejlesztési szakaszban van a 6.0 erre a készülékre, a grafikus teljesítménye meg sem közelíti a gyári / CM12.1 ROM-ét, értsd játékok és videók közben. Én találkoztam random zene leállással, mint a korai MIUI kiadásoknál, érintés-problémákkal(félreérzékel, nem érzékel a szélen) - ezek elvileg kernel hibák, és dolgoznak rajta a fejlesztők. Amire ezek az RR és társai épülnek, még erősen Alpha állapotú CM13 források. Érdemes várni vele még, addig viszont tudom javasolni a CM12.1-et, ami nekem mostmár 3. napja újraindítás nélkül muzsikál, RAM kezelés nagyon rendben van (800-1G RAM szabad, FB+Messenger aktív, Greenify fut), grafikus teljesítmény ( videók, játékok ) kb. mint a MIUI, akku sem rosszabb, bug-okkal nem találkoztam az én napi rutinomban. ( ezt fontos megemlíteni, mert szokták szídni egymás felmenőit amikor 1-1 app vagy szolgáltatás mégsem megy, később derül ki, aztán megy a rage :DDD )

    "Vasárnap ne lopj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő."

Új hozzászólás Aktív témák