Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • radamsky

    senior tag

    Van egy kis gondom.. kicsit már idegesitő a gond.... Nova launchert használok ezer éve... mostanába jött elő a probléma, hogy ugye alapbol engedélyeztem a nova hozzáférését a rendszerhez, hogy az értesitéseket kijeleze.. és mostanba jön az a baj elő.. hogy jelzi az értesitést felugroként, de nem jelzi a felületen, nincs értesitési pötty se, se szám se... sööt olyan mintha eltünne a Nova engedélye, mert naptár, se az időjárás se reagál... bemegyek a menüjébe és irja engedélyezem a hozzáférést, katt ide.
    Rákattintok és láttom engedélyezve van pedig.. csinálok egy ki és bekapcsolást az engedélyeknél, akkor egy ideig müködik perfektül ahogy kell.
    Majd megint nem.. Naponta 3x szorakozni elég idegesitő.. Mondjuk frissitett a rendszer, talán ahoz tudom kötni?? fene se tudja..

    Másik gond a poweramp.... meg van véve mindkét program, de pl ennél a hangszinszabályzásnál adnák neki plusz 15 %-ot minden egyes zeneszám után visszaáll középre... filozok lehet kénne neki egy gyári visszaállitás?? tul jol belaktam már...

    szidom magam, hogy nem kapcsoltam ki a frissitést, no de már ezzel kell élni

    ez a 2 probléma már idegesit.. régi telon perfektül megy minden... teszteltem ott is, már filozok átköltözöm a régibe, ezt meg eladom, mert ... elégé kezdem huzni a számat

Új hozzászólás Aktív témák