Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • osonte

    senior tag

    Sziasztok!

    Vettem ma egy ilyen telefont MM-ban, van benne NFC, bár azt írja az oldalukon, hogy nincs. Egy Xiaomi 11T adtam el. Átmeneti telefonnak vettem, mert szeretnék Iphone-ra váltani, de addig kell valami olcsóbb telefon. A munkámhoz szükséges, hogy apróbb cikkszámokat tudjon fotózni, ezt úgy láttam a boltban tesztelve, hogy meg fogja ugrani, illetve az NFC volt fontos. Később pedig navigációra fogom használni, nem kell félteni az IPS panelt a beégéstől (1m pontosságot tud a szabadban). :)

    A lényeg, hogy kellemes meglepetés a telefon, persze az árához viszonyítva. Gyors viszonylag és a hónapban jön rá az Android 12. A kijelző használható, de visszalépés Amoledről és persze sok minden a 11T-hez képest, de nem akadozik megy szépen rajta minden.

    Egyedül a töltéstől szoktam el, hozzászoktam a 25-30 perchez, de itt simán kell a 2 óra... Viszont félig volt töltve és kijött belőle 3 óra 30 perc, úgy hogy telepítettem, belaktam a telefont. Szerintem a 7 óra simán meglesz, nem kell napközben töltőt keresgélnem.

    Röviden ennyi. Látom nem nagyon pörög a topic, de gondoltam leírom ezt a pár sort.

    Xiaomi 14

Új hozzászólás Aktív témák