Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vesa

    veterán

    válasz capulet75 #162 üzenetére

    Emberek, komolyan képtelenek vagytok szöveget értelmezni? Senki nem fanboy, én biztos nem, magam részéről tökéletesen lesz*rom az Intelt és az AMD-t is, öreg vagyok már ahhoz, hogy buta módon rajongjak bármiért vagy bárkiért is!

    Úgy érzem, világosan kifejtettem, hogy NEM a technológiai fölényt kérdőjelezem meg, hiszen azt nem is lehet, látjuk a teszteket, látjuk az eredményeket! Már csak azt kellene megérteni, hogy ezen túl is vannak paraméterek bőven, melyek számítanak a piacon, de itt jellemzően -néhány embert kivéve-, senki nem veszi ezeket figyelembe, mert nem értelemből, hanem érzelemből vitázik. Én is örvendek az AMD sikerének, főleg, mert 10évig csak nagyotmondani voltak képesek, de most valóban sikerült valami igazán jót letenni az asztalra, amit kifejezetten jót tesz az ágazatnak...Azonban, mindettől függetlenül nem hagyható figyelmen kívül, hogy a sikerhez ez önmagában nem biztos, hogy elég, tehát engem az zavar, hogy egy 2%os részesedés mellett itt ajtórárúgásról, meg KO.-ról beszélnek egyesek! Nem tudom mit nem lehet azon felfogni, hogy ilyen helyzetben ezek még messze korai és túlzó kijelentések?

    Ismét leírom gyk: Nem a technológiai fölényről beszélek!

    A tudomány a valóság költészete!

Új hozzászólás Aktív témák