Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Aprósólyom

    addikt

    válasz Sefter #2 üzenetére

    Én a saját, Rapoo VPRO V500 billencsemről olvastam hsz.-eket szerte a neten... Ráakadtam egyszer egy fórumbejegyzésre, ahol egy távol-keleti tag írta, a Rapoo eredetileg egy OEM gyártó, ezért sok márkanév alatt fellelhetőek a termékeik. Lehet ezért tűnik neked only tucatnak, mert bőven vannak olcsó termékeik. Ellenben nem csak ilyenekt gyárt. A billentyűzetem állítása szerint létezik CoolerMaster néven is, csak ott, ahogy nézegettem cherry kapcsolósok vannak, az enyémbe pedig mitom én. :) Ennyire már nem érdekel a téma... tökéletesen, hiba nélkül működik, miközben már a "szétszedéses" takarítás is ráférne. (Nincs mit fényezni, én sokat kajálok gép előtt. Konyhába csak kiugrani szoktam... :DDD)
    Két dolog miatt választottam: 1. Nem vagyok hajlandó egy panelre szerelt, kb. 100db mikrokapcsolóért+elektronikáért 15k-nál sokkal többet kiadni. 2. Legyen teljesen magyar kiosztása. Kb. 16k-ért be lehetett szerezni, de én egy 10k-s ad-hoc akciós áron azonnal elvittem a a MM-ból. Fémlemez merevíti teljes felületen. A narancssárga csík, ami kilátszik, ennek a lemeznek egy hajlítása/merevítése. Rendesen hideg, ha hozzáérek. Nehéz is, merev is és csak akkor nyekereg, ha két kézzel a két szélén szándékosan, erősen csavargatom a hossztengelye mentén, de ugye akkor is csak a műanyag háza, ellenben nem nagyon csavarodik.
    Tesómnak ajándékba vettem 2 éve egy Rapoo 8200m-t, így azért vállaltam be a márkát, mert ő már nagy megelégedettséggel használta. Igaz, az sem a legolcsóbbik vez. nélküli billentyűzetek egyike és én is megnyomkodtam mielőtt kifizettem a boltban.

    Jevons paradox

Új hozzászólás Aktív témák