Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kansas

    addikt

    válasz Raymond #348 üzenetére

    Attól függ, kinek mi a háklija - engem pl az IPS glow taszít masszívan, és hogy-hogy nem azon is segít(ene) valamelyest a hajlítás. Igaz, nekem nem munkára van görbe monitorom(arra egy Lenovo 2240p-t van szerencsém használni, egy jobbfajta TN panellel), a szín- és szöghelyesség számomra se az otthoni se a munkahelyi monitor esetében nem kritikus tényező.

    @(#347)Chaser: Azt egyébként nem látom be, miért szükségszerűen kisebb a görbe monitor látható felülete a síkénál(ha csak a káva ki nem takarja, de az meg nem görbület-függő), kétlem hogy bárki olyan messziről nézné bármelyiket is, hogy a látómezeje összemérhető lenne a monitor síkvetületével...
    Szerintem egyébként képzelődsz, senki sem akarja hatalmas fícsörként eladni, legalább is nem nagyobbként, mint bármelyik másik fícsör. Az hogy neked nem tetszik, rendben van, nekem is szoknom kellett(hetekig) és azóta sem mondom azt hogy jobb vagy rosszabb a síknál, de kétségkívül más - mindkettőnek megvannak a maga előnyei/hátrányai.
    Ráadásul - számomra - a *VA panelek egyértelműen felsőbbrendűek az IPS-ekhez képest(és mindkettő jobb a TN-nél), ugyanis a VA hátrányai engem lényegesen kevésbé zavarnak, mint az IPS hátrányai, az előnyeit pedig többre tartom praktikusan az IPS előnyeinél. De ez az én személyes preferenciám, nem akarom senkinek objektív igazságként eladni...

    [ Szerkesztve ]

    Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

Új hozzászólás Aktív témák