Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz Synthwave #324 üzenetére

    kipróbáltam egy sík va-t, köszönöm meghagyom másnak ( : nem tudom milyen kategóriás panel, egy lg 100-120e-s monitorban volt, mikor mennyi, az egy dolog, hogy fekete csak kikapcsolt állapotban volt ((( : az meg egy másik, hogy a _notebookom_ ips panelje körberöhögi
    ha va akkor samu qled ami értékelhető, csak abból nincs sík
    hajlított? persze, van értelme, úgy 40-45" uw körül biztos, 32" 16:9-nél is még igen érdekes, ghosting, rácsosodás, nyaminyami :d 200e körül van 1440p 32" 144hz samu qled _hajlított_, hagyjuk már, ha nem sos oledet "nem sokkal" fölötte lehet lőni, 300e alatt vettem újan az 55b8-at, már bocs, de keresztbehugyozza' a 400e-s lcd-ket is, most már megadnék érte többet is, mert tudom hogy megéri, és nem, nem égett be ( : ha meg egyszer beég élmény volt használni, nem azon jár az agyam ez meg az hogy nézni ki oleden
    hajlítás csak azért van h kozmetikázza a va nyomorultságait, nem extra ficsör', komolyan mondom egyenesen röhej ezekből a 24-27" ívelt, viccnek is rossz, 32" is nagyon so-so, megnéztem egymás mellett flat 32"-t és íveltet először kikapcsolva, hát érdekes volt, később bekapcsolva..egy rekacióm volt..lol ( : és nem a flat váltotta ki
    a 48" oledből azt csinálok amit akarok, fentebb részleteztem, nem kell teljes képernyőre kihúzni, hanem natívan pixelenként használni, úgy pont 32" 16:9 1440p 120hz-et tud a 92-3 ppi, de ha úgy akarom uw 3440x1440 38 v 40"-t - 34" uw is csak addig hangzik jól, amíg rá nem jön az ember, hogy az a 27" 16:9 szélesebb verziója, de ugyanaz a magasság -
    engem nem érdekel a multi, élvezni akarom a játékot, ahhoz meg nekem kell fps-nél az a 32", az már egész biztos, ha kisebb teljesen mindegy hány hz, mert nem ad olyan élményt, ott tényleg wáóóóóóóóóóóó érzésem volt, ahogy forzánál is 55"-on kb 1,2m-ről hdr-rel oleden, na az élmény, és erre azt mondtam megérte 8-10 évet kihagyni és ennyi pénzt elverni a sallangokra, akkor is ha van hét hogy be se kapcsolom
    az meg h melyik tesztoldal épp mit hazudik, az nem mindig érdekel ( : kíváncsi voltam az 5500 xt-re, na meg a pulse-ra belőle, teljesen jó kártya, az első amd amit full defaulton használhat laikus is - persze ha nem opik' be valami driverrel, de az éppen nv oldalon is megeshet, max kisebb eséllyel - , legalább azt is tudom amikkel én jászom semmi gond nincs, így nyugodtan vehetek később 5600-ot vagy 5700-et
    még nem volt hír a 48-as oledről, akkor döntöttem úgy mivel értelmes kijelző nincs, eladom az egész bazárt, el is adtam, akkor jött a hír h jönnek a 48-asok ( : de még nincsenek itt, és már lassan tavasz van, engem akkor meg még annyira sem érdekel ez a hülyeség mint télen :) most meg jött ez a bestbuy áras 5600 xt, de úgy se állnék meg ott, ezért 9100f-570 páros 32" 60hz 1440p ultrára havi pár órára még éppen jó is lehet egy értelmesebb ips-en, de ha csak év végén rakok újra össze gépet az sem hat meg, a kiskutya úgyis utálja a doomot, forzára csak kicsit morog ( : néha még mitfahrerkedik is :d

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák