Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz Chaser #323 üzenetére

    Attól, hogy öregebb leszek, nem fogom kevésbé keresztbehányni a 60 Hz-et, max. jobban. :DDD

    Játszani mondjuk inkább VA-t vennék, mint IPS-t. Ha meg más felhasználási terület is van (ami mondjuk nem a filmezés/netezés), és a két cél közt nincs közös nevező, akkor két kijelző – ha már "megteheted". Meg ekkora méretnél legalább már valós haszna van az ívelt panelnek. Meg ultraszélest próbáltál már? Mert amúgy elég király dolog.

    "de ez nyilván egyéni"

    Persze, hogy egyéni. Mint kb. minden, ami perifériákkal kapcsolatos. Én pl. kifejezetten utálok sokhüvelyken lőni. Sokszor már a 24" is nagy erre; minél közelebb van a fókuszpontom (a célkereszt) a képernyő sarkaihoz, annál kevesebb dolog történik a perifériás látómezőben, annál kevésbé "esik szét" a kép, annál jobban látom, hogy mi történik. Számomra a batár képátló abszolúte komolytalan ilyesmire.

    "ha nem veszek 5500 xt-t akkor nem tudom lemérni mit eszik és h működik"

    Lemérik mások, és nekem nem kell erre költeni, nem? Azért az interneten van "pár" hiteles forrás.

    Hogy működik? Bepasszintod a PCIe slotba, adsz neki tápot, beröffented a gépet, és pöfög. :))

    [ Szerkesztve ]

    SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

Új hozzászólás Aktív témák