Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kokobe

    senior tag

    válasz Tippmix46 #54 üzenetére

    Bármikor oda raknál ember sírva fakadnál ezek a samsungok fost se érnek a legujabb sonykat szétalázták a legujabb pana plazmák látszik hogy totál nem vagy képben! Egy ezek a plazmák sokkal komolyabb képet hoznak mint a mozi sokkal mélyebb feketét kontrasztot az szaros lcd/led tvk-ről meg ne beszéljünk olyan szinten elbújhatnak mellette hogy csak na. Egyes pana tv-l gt60 vt60 vt20 zt60 mind referencia tv-k lcd/ledből viszont nem kapsz mert nem tudnak. Technológiából kifolyólag lcd-vel nem lehet fizikailag olyan szép mozgóképet előállítani mint plazmával. Vajon a mai napig miért a zt60 a legjobb tv a legjobb 4k-s lcd is panasonic de ezt simán lepipálja a zt60 és még az lg oledet is lepipálta tessék. [link]

    Jah amúgy az álltalad említett tv-khez hozzá rakom az azonos típusjelzésű samsung plazmákat d8000,f8500 samsung úgy fosba döngolik az állatlad említett tvk-et hogy csak lesnél.Lcd fronton mondjuk említhettél volna komolyabb tvk-ket is mert a samsung messze elmarad képminőségben...

    Amúgy kb ugyan ebbe voltam mint te pár éve nekem d750-es samun volt az akkor verte a c6000-es és c7000-res lcd/ledet egyedül a c8000-ek volt jobb képminősége nála a samsungnál ezt cseréltem volna d8000-e aztán kicsit utána olvasgattam mindenhol írták szakértőbbek hogy így a panasonic palzma meg úgy. Teszteket is olvasgattam ott is mind írták mennyivel jobbak az lcd/ledeknél hát annyi se kellett nekem beneveztem egy 50st50-re beállítottam rajta mindent frankón kalibrálva még nem lett de a mai napig lesek milyen képminősége van. Az első pár hónapban mindig leesett az állam de spanomnak is aki meglátta mondta hogy neki is kell egy másik span is egyből váltott ő egy 55st50-re azóta mondja nekem milyen hálás hogy rábeszéltem a plazmára sokkal jobb soha többet lcd pláne nem samsungot... :DD

    [ Szerkesztve ]

    <---AMD___ATi--->

Új hozzászólás Aktív témák