Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bzoley

    veterán

    válasz proof88 #3 üzenetére

    Elég sokáig keresgéltünk ágynak valót, de olyan ágykeretet fél millió alatt, ami nem akar szétesni, nem nagyon találtam. Persze adott volt a minimum, és maximum szélesség. Végül magam készítettem keretet, két szekrénnyel, hátfallal, belerúghatatlan lábakkal, és faltól falig ér. Örök élet, szerintem jól is néz ki, és megvolt 2xk-ből. A matracon a mai napig fel vagyok háborodva, mert rohadt drága volt, és tudtam, hogy szar lesz, de győzött a marketing, és az önfejűség. Egy matracnak keménynek kell lennie, ez meg hű de fasza, fel veszi a formád, fáj is a derekam tőle. Szerencsére még így is sikerült lebeszélni az asszonyt a legpuhábbról, meg memoryról. Az ágykeret legyen megfelelő szélességű, és hosszúságú igény szerint. Az sem baj, ha nem akar szétesni. A matracot meg próbálgatni kell. Feküdni mindegyiken, többször is, mindenféle párnákkal. Ahol ezt nem nézik jó szemmel, ott kell hagyni. Én a keményebb habszivacsra szavaznék. A vastagabb rugóstól szerintem tengeribeteg lennék. De neked kell végigpróbálgatnod mindet.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák