Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bacsis

    Közösségépítő

    válasz macilaci78 #12 üzenetére

    hogy jutnának el oda a gépek?
    Amúgy meg ezek a gépek nem arra vannak hogy kirakatba bámuljuk őket, hanem hogy csapassuk az XT-n az arkanoidot, a 286-oson a Dangerous Dave1-et, a 386-oson a Wolf3d-t a 486-oson a Doomot, a P1-esen a Quake-et stbstb.. ezek a gépek azért vannak hogy örömet szerezzenek a felhasználóinak, hogy aki késztetést érez az csapathassa a korhű játékokat rajta :) igen... állandóan tönkremennek... állandóan rugdosnom kell hogy működjenek, de tartalékalkatrészem van nem kevés.. szóval ezek a gépek működésközben lesznek kiállítva :) s megpróbálok saját erőből olyan rendezvényt kitalálni, ahol időről időre ezek a gépek működésközben lesznek megtekinthetők, kipróbálhatók :) :R

    morgyi! Itt is kérdés, hogy a gépek hogy jutának el oda? ugye a Veletech-nél (a modding részlegnél is)feltétel hogy mindenki maga oldja meg a gépei feljutását és maga felel értük... én sajnos nem tudnám anyagilag ezt megfinanszírozni :( de ezt leszámítva én persze benne lennék a buliba, én élvezném a legjobban, hogy a Veletechen mindenkit lenyomnék Duke3d és Doom-ban ;] :))
    Jahh igen megígértem a Super Socket 7 tuningot... parancsolj :R
    ДарСтав! Elképzelhető, hogy csinálok még ilyen rendezvényt, ez annak a fügvénye, hogy a mostani hogy sikerül, hogy látok-e értelmét folytatásnak :)

Új hozzászólás Aktív témák