Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dr. Oid

    aktív tag

    emberek, ugy latom, peldat mindenki tud minenre allitani. arra lennek kivancsi, hogy futarszolgalattal szivott-e valaki, pl loptak-e el kuldemenyet, kesett-e nagyon sokat, stb?

    a postaval kapcsolatban meg annyit, hogy nekem nem er meg annyi sporolast a dolog, hogy be kelljen biflaznom egy teljes uzletszabalyzatot, a feladas folyamatat, neznem kelljen, hogy a feladas rendben tortenik-e, a ragszamom kiadjak-e, a vonalkodot lehuzzak-e, ehhez sorbanalljak, a postasnak adjak borravalot, hogy ne b@ssza le a a cuccot a foldre, becsengessen, egyebek... nekem az kell, hogy felemelem a telefont vagy a neten klikkelek kettot es jon a futar, elviszi a cuccot, alairom es kesz, viszi idoben, gyorsan, vagy eppen nekem hozzak ugyanigy.
    szoval az igazi kulnbseg ez, nem az a lenyeg, hogy hanyotoknak sikerult minden csomagjat feladni rendesen, az a lenyeg, hogy ezt mekkora ido- es energiabefektetessel sikerult elerni es mennyire kell minden mozzanatra figyelni. ez egy szolgaltatas ugye, fizetek erte es nem akarom folyamatosan a kormom ragni, hogy vajon mindent jol csinaltam-e, vagy megis ellopja a postas a cuccomat.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák