Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fruityloops

    tag

    Na kérem szépen, ne haragudjatok, de kicsit kiakadtam, azt megírom a véleményem.
    Van egy imádott X3 nfc-m, amivel semmi bajom, gondoltam majd ha kijön lecserélném az utódjára az X4 pro 5g-re.
    Jobban utánanéztem az utódnak, és tényleg az esze megáll az embernek, hogy most itt mi is az előrelépés..?

    Az X4 pro 5G-ben lévő proci 695-ös csak, ami nagyon minimálisan jobb , mint az X3 nfc-ben, de nem tud 4k-t stb.
    Az aksi is kisebb minimálisan, de az elhanyagolható.
    + Mindenben megegyezik a 2 telefon, egyedül a kamera 108 mp-es, ami inkább hagyjuk, hogy mivel jobb mint a 64-es mostani, a note 10 pro-ban eléggé megmutatkozott a parasztvakítása, mert amúgy isí 12 mp-en lő a többsége képet..az amoled és az 5g meg hidegen hagy, jobban tetszik az ips természetes kép és kijelző. A selfie kamerája is 16-os, az X3 nfc-ben 20-as. Most ez komoly, hogy 2 év után kiadtak így egy "utódot"..?

    És a röhej, hogy az X3 nfc-t vettem kemény 78 ezer forintért fél éve, az X4 pro meg semmivel nem tud többet kb. és 136 ezer forintért láttam egyetlen egy helyen, ahol már itthon is árulják, no komment.

    Abba már bele sem megyek, hogy a videó képessége katasztrófa a tesztek szerint, az X3 nfc-ban meg teljesen okés.

    Nektek mi a véleményetek erről? :U
    Erre a telefonra vártam rég, hogy kijön az x4 pro, mást nem akartam venni ha cserélek, a52s hiába jobb fotókat készít az samsung, én meg xiaomi fan vagyok, realme gt master meg nem bővíthető micro sd-vel hiába fullos telefon, így az is felejtős. X3 Pro-t meg nem akarok venni, mert ott erősebb a proci, de a kamerája meg rosszabb gyengébb képeket lő mitn az xf nfc-m. :F Maradok az x3 nfc-nél, nem cserélek

    Köszi szépen a válaszokat.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák