Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • azbest

    félisten

    válasz dezz #40 üzenetére

    és a hiányzó biteket egyfajta villogtatással pótolja (előző-következő szín között), ezt nem mindenki látja, de aki igen, annak külön zavaró, illetve valaki csak annyit érzékel, hogy nem szép nyugodt a kép.

    naja.. suliban egyik monitor előtt fura érzésem volt.. néztem egyik részét és a másik részén mintha mozgás lenne, vonzotta a tekintetetemet (a zöld domb win háttéren). Mintha hangyák szaladgálnának raja... vagy méginkább mint a fehérzaj... direkt oda nézve nem olyan feltűnő de a szemem sarkából kifejezetten érzékeltem a gyorsan változtatott ditheres trükköt. Emlékszem 15 évvel ezelőtt láttam írásvetítőre helyezhető lcd panelt, ami 16 színt tudott, nah azon volt ilyen, hogy nem tudta eldönteni melyik színt tegye és milyen mintázattal, ezért folyamatosan izgett-mozgott :)

    Egyedül azt tartom szimpatikusnak a tn-es tftében (idegesítő trükkök nélkül), hogy szöveg olvasásához jobb, mint a crt. Hiába a 100hz, akkor is teljesen más érzés egy stabil, nem villódzó kijelző előtt ülni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák