Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Peter13

    senior tag

    Én egy S639-est használok lassan egy éve. hiába volt a Samsung Tocco egy 8gb-os kártyával, hiába kaptam kölcsön egy 3GS Iphone-et 16GB-os tárral, hiába a rendes méretű (nem egybadugós) bluetooth stereo Sony füles, nem volt az igazi. A legkomolyabb probléma az akkuidő: ha tényleg használtam a zenelejátszó funkciót, épp' hogy végigcsinálta a napot...néhány óra alatt megette az akku felét! A hangminőség sem volt 100%, igaz ezen a téren nem volt sok panaszom, csak volt egy érezhető fokozatnyi javulás miután váltottam. Ráadásul a kis Sony a beépített stamina akksival napokig is húzza aktív nyúzás mellett, ha meg lemerül max zene nélkül maradok (ha a fülesek nem kompatibilisek), nem telefon nélkül...
    Szóval igenis van értelme ezeknek a kis kütyüknek, arról nem is beszélve hogy el tudok képzelni olyan helyzeteket, amikor ezt magammal viszem, de a telefon (főleg egy ehhez képest nagy, nehéz és sérülékeny dög) a fenének sem hiányzik...

    "No, I'm not immortal: I'm just not good at dying..."

  • Peter13

    senior tag

    válasz fabicska #9 üzenetére

    Nem kell, de lehet. :)
    És ez benne a jó, és ezért szeretném ha maradnának különálló kütyük is, hogy továbbra is lehessen választani. Igény van mindkettőre azt hiszem

    Nekem pl olyan még nem volt, hogy azért vettem volna telefont, mert abban volt jobb a zenehallgatás lehetősége. Telefon az legyen elsősorban telefon: bírja sokáig, legyenek normális kezelőszervei, legyen normális mérete (nekem egyáltalán nem előny ha kisebb: a fej-és kézméretem ugyanis konstans), legyen jó hangminősége, legyen jól összerakva és nem árt ha van egy kis stílusa. Beépített lófüttyök nem érdekelnek. Mást meg igen...jól van ez így :)

    "No, I'm not immortal: I'm just not good at dying..."

  • Peter13

    senior tag

    válasz niof #10 üzenetére

    Hangban nem lesz rossz, de szerintem jobb sem. Én viszont idegrángást kaptam a hülye iTunes-tól, meg egyáltalán a minősíthetetlenül szar szoftertámogatástól (nem vitatom hogy macbook-kal biztos nagyon jó, de nekem nem jött be). Szegény azóta a fiók mélyén várja a sorsa jobbra fordulását (ajándáék volt, ezért megmaradt)...az anyaghasználatát, meg a kezelését nagyon szerettem, az akkuja elég gyengus volt, a hangja szép, se szerintem az S639-esem szebben szól (és többet is tud).

    "No, I'm not immortal: I'm just not good at dying..."

Új hozzászólás Aktív témák