Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gabesz84

    őstag

    válasz Tyrel #34 üzenetére

    helyette egy E4600 vagy E4700, hasonló árban vannak és Core2-es lévén sokkal jobbak az elavult DualCore architektúránál

    Háhá, előbb kicsit nézz körül. Nem tudom mire gondoltál, Pentium D-re vagy Pentium DualCore-ra. De ha utóbbi, akkor nagy tévedésben vagy, ugyanis az is core 2 duo... csak az intel jó elnevezéseibe bele lehet zavarodni.

  • Mr.Grincs

    veterán

    válasz Tyrel #34 üzenetére

    Egyetértek a nemes céllal, de szerintem is ennyi pénzből kicsivel jobb gépet lehet összerakni. Nem feltétlenül kell a nagyobb márkákra támaszkodni, például a ram vételnél, vagy táp vételnél, ami szintén "sok" pénzt irányít vagy von el a céltól, holott egy olcsóbb de nem annyira márkás is épp ugyanúgy megteszi... legalábbis én így gondolom. A dual core szerinte meg már egy kihalt dolog. Billentyűzettel és egérrel szintén át lehet menenkíteni egy kis pénzt egy jobb procira vagy vga ra vagy lapra....Procihűtőt nem kell venni ha dobozos procit vesz és nem fogja húzni a vasat, és az egy később is beszerzhető dolog szerintem. Az árak nemigazán fedik a valóságot úgyérzem. Persze aki gépet vesz ezerszer megfogja gondolni, hogy mit hol és mennyiért fog megvenni, nah és persze vannak nagykeres haverok, akik tudnak olcsóbban hozni cuccot, minimális százalékért vagy a semmiért cserébe...

    [ Szerkesztve ]

     /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

Új hozzászólás Aktív témák