Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dany007

    veterán

    Na végre az infó. Már napok óta várok rá!
    Szörnyen néz ki az SG-n hogy a lapcsaládukként sorolják fel a PH! oldalakat és nem fordítva!
    Remélem sokat fizetett ezért az SG :D Mert ami náluk ment az a béka seggét is csak távcsővel volt képes meglátni! 1-2 írón kívül az összes cikk copy-paste nulla érdemleges saját véleménnyel minősíthetetlen fórummal és fórumozókkal nulla moderációval...
    Kb mintha a Ferrari meg a Skoda egyesülne...

    Jó, persze most biztos sokan mondják, hogy a PH!-n is esik a színvonal stb... de azért no, elég nagy fekete lyuk kéne ahhoz, hogy az SG-t megközelítse. Ahol ugyan a design váltás már kellett, de ahogy látom nem sikerült nekik valami fényesen az se.

    Jó, túl sok gondot nem fog okozni, persze. Csak ba...a a szememet a PH!-os oldalakon a felsorolás végén látható Sg.

    Amúgy viszont nem lenne rossz ötlet a PH!-ba belevenni tudományos(! tehát nem SG minőségű) cikkeket is. Engem érdekelne.

    Na, kiadtam magamból. Köszönöm a lehetőséget. Leülök. :)

  • Dany007

    veterán

    válasz radi8tor #37 üzenetére

    Már mért ne mondhatnám el a véleményem az SG-ről? :) Kb 6-7 éve figyelgetem, olvasgatom az oldalt. Persze már jóideje leszoktam a fórumáról, meg a rendszeres olvasásról is... De attól még véleményem lehet.
    Aztán hogy ez kinek esik jól meg nem azt pont les...rom. Ez az internet. Aki kitesz valamit az viselje el a véleményeket is. Én is így vagyok vele. Kaptam én is ha megérdemeltem, bőven. :)

    Egyébként nem konkrétan az együttműködés miatt ilyen a véleményem amilyen... ez inkább a meglepődésből adódik. Meglepett na. Persze ahogy olvasom sok vizet nem fog zavarni, így hosszabb távon nincs gondom vele. De szvsz nem illik a PH!-s színvonalhoz.

  • Dany007

    veterán

    válasz Cifu #149 üzenetére

    Na igen. Érdekes ezt egy "belsőstől" hallatni. De kb kívülről is ilyennek tűnik a helyzet.
    Egyszer hallottam valakitől - nem biztos forrás -, hogy az sg-n részben direkt raknak ki ilyen gagyi nulla félig befejezetlen cikkeket, hogy lehessen miről "trollkodni" a fórumba mert ugye az hozza a kattintást, látogatottságot.

    A PH! - SG összeborulás szerintem - ahogy Pracli is utalt rá - nem más, mint egyfajta marketing fogás ami kölcsönösen jó mindkét félnek. És igazából nincs szó valódi egyesülésről. Az SG-nek igen nagy dolog, hogy a PH! lapcsalád tagjának mondhatja magát, melyet kitehet a főoldalára, plusz kap Prohardveres híreket "ingyen" amikkel szintén kitöltheti az oldalát. A PH!-nak meg jó, mert kap kattintást / látogatottságot az SG-ről is.
    Szerintem kb ennyiről van szó. És így ez jó mindkét oldalnak.

    Az már persze csak személyes megjegyzés, hogy az sg-s link a PH! fejlécébe kicsit lejjebb húzza színvonalat. :) No de annyira tényleg nem zavaró.

    No, de a te cikkeid meg várósak azóta is. Mondjuk bevallom az sg-t már régóta nem olvasom rendszeresen így nem tudom oda mik kerültek ki. De ide a Logout-ra is jöhetne több is. Azért elég érdekes témákat boncolgatsz kellő mélységben. Ami sokakat érdekel, de v.színűleg soha nem vennék a fáradtságot, hogy maguk nézzenek utána ennyire mélyen meg fordítsanak.

  • Dany007

    veterán

    válasz Cifu #182 üzenetére

    Én nem láttam még hírboxot a PH!-n SG-s linkekkel. Fordítva meg biztosan nem. :)
    Hiszen ez az ici pici kis sg.hu-s link is egyből kibökte a szememet.
    Szal én nem emlékszem rá hogy lett volna, ettől még lehet, hogy csak elkerülte a figyelmemet.

    Hoppá, akkor viszont nem maradtam le sokról. Az a cikk maradt meg bennem utolsó sg-s emlékként. Amúgy igen, a Logoutosat is olvastam! A mágnesfegyveres "folytatást" meg asszem talán én hoztam fel abban a topikban! :)

Új hozzászólás Aktív témák