Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • raskolnikoff

    őstag

    Flessnek köszönünk mindent.

    A Veletech helyét nem egészen értem. Nálam sokszor az ITCafé is elment ilyesmi irányokba. A facebookos kitételt nem vettem jónéven :U Főleg, hogy milyen véleménnyel voltatok erről a dologról. Bár tudom, ez a közösség miatt lett bevezetve, így viszont bizonyos jogok sérülhetnek. Akkor maximum nem lesz a veletech annyira közösségi, mint gondolnánk és egy blogszerű akármi lesz, nekem eleve nem is tűnik közösségi portálnak az az oldal. Remélem nem ez a PH portálok jövője...

    És hát igen, egy ilyen félhivatalos dologba a Bor is furin vette ki magát, de hát végülis blog.

    A sorkizártság is alap lenne...

    [ Szerkesztve ]

    A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

  • raskolnikoff

    őstag

    válasz Brae #39 üzenetére

    Vagy épp hogy majd jól megszereti a másik oldalt is, így hogy kezei közé kerül mindig valami :D

    A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

  • raskolnikoff

    őstag

    válasz Parci #47 üzenetére

    A kritikákat nem kell fikázásnak venni, ahogy én sem annak szántam. A sorkizártság egy olyan dolog, amit például egy doktori disszertációnál is alapszabálynak tekintenek. Természetesen megértem ha az általad említett oldalak alapján úgy gondolod, ez egy követhető dolog. Lehet, hogy ez ízlés kérdése, csak fura számomra és több embernek is. Például az új Word is (sajnos) a webes formákat követi, 1,15-ös sorköz, térközök bekezdések között, fujj. A Word ebből a szempontból persze más céleszköz, az internetes felület nyilván eltűri az egyes stíluskülönbségeket. :)

    Ennyi erővel a fórum is lehetne nem sorkizárt.

    A facebook fiók feltételül szabása azért "döbbenetes" mert szerintem az a célközönség akiről beszélsz bőven megelégedne azzal is, hogy egyáltalán lehetőséget kapna erre a feature-re, amellett, hogy választhatná az alap regisztrációt is. Szóval nem érte volna szó a ház elejét ha a Fb login mellette megmaradna az alap is.

    Persze ezek ilyen kezdeti kérdések meg javaslatok, mindig megvolt az ilyen topikok hangulata és nagy többségben az oldal javára váltak a változtatásaitok. Bízom benne, hogy úgy lesz jó, ahogy elterveztétek.

    [ Szerkesztve ]

    A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

  • raskolnikoff

    őstag

    válasz Argos #94 üzenetére

    Tleg el fog jönni az az idő, amikor : " ha nem vagyok fent fb-n nem is létezem

    Hát bebszna, de sajnálom őket. :U

    A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

Új hozzászólás Aktív témák