Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jookomak

    őstag

    Sziasztok!
    Moso és szaritogepet keresek (egyben) max 300k-ig, de jó lenne alatta.
    Elvileg a konyhaszekrenyben van neki kihagyva egy fakk, de meg nem tudom pontosan mekkora, igy csak remelem, hogy befer a szabadon allo gep is, nem kell beepithetot vadaszni.
    Legyen takarekos, hatekony a szaritoja. Ket szemelyt kellene kiszolgalnia, de jobb szeretnek egy minimum 6-7 kg-ost, ugy, hogy a szarito is birja az adott toltetet.
    Igazabol semmi szuper funkciora nincs szuksegem, pl mososzer adagolo stb. Zajszint sem fontos

    Szeretnenk egy ajtot a gep ele, nem tudom ezek mennyire melegednek...
    Nagyjabol ezek lennenek az igenyek. Letezik ilyen keszulek egyaltalan? :)
    Elore is koszonom a segitseget.

  • jookomak

    őstag

    válasz Gömbike #9308 üzenetére

    és asdf_

    Angliában élek, és csak egy gépnek lesz hely az új házban, az időjárás miatt mindenképp szükséges a kombi gép, lassan száradnak a ruhák kiteregetve, és nem akarom napokig kerülgetni a fregolit.
    Most egy Hotpoint wdal 9640 muzsikál (ez egy kb 150k-s készülék), ez 9 kg mosást, és 6 kg szárítást tud. Igazából kapacitásra elég, talán még egy 7/5-ös is elég lenne, funkcióval is meg vagyok elégedve, de nem bánnám, ha kicsit jobb lenne a szárító része, ezért a magasabb keret.
    A szárító nem lenne minden alkalommal használva, de ha igen, akkor legyen relatíve jó.
    Az energiahatékonyság így inkább a mosó funkciónál lényeges, tudom, hogy a szárító sokat zabál.
    Apropó, létezik olyan, hogy xy gép jobb kapszulával, nem ajánlott folyékony mosószerrel, vagy ilyesmi?

    Melyik lenne az az AEG gép?

    Általában nem vagyok rest többet fizetni egy minőségibb dologért, de ha esetleg azt mondjátok, hogy tökmindegy, egy olcsó is jó ebben a kategóriában, akkor a maradék pénz meg megy a villanyszámlára :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák