Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • luw2win

    őstag

    válasz KisDre #40 üzenetére

    Ez attól függ, stratégiai játéknál észre sem veszed, de pl COD4 mulitba lekorlátozod az fps-t 30-ra sírvafakadsz, ha átteszed 50-re elérzékenyüsz akkora javulást látsz, nem beszélve a 100ról v akár többről.
    Ilyen kis lájtos játékok elmennek 30fps-el lazán, ami pörögőssebb az döcög 30al

    .“Azért nem jut olyan sok ember sehova az életben, mert a hátsó kertben keresgélik a négylevelű lóheréket.”

  • mcsabee

    senior tag

    válasz KisDre #40 üzenetére

    ""30 fps alatt eléggé kellemetlen a játék, 30-40 között már jobb, 40-60 az ideális,"

    35 fps-el ugyan úgy lehet játszani mint 60 fps-el sok játék esetében, persze lehet hogy én vagyok kis igényű aki képes a League of Legends-et 30 fps-el tolni mid grafikán de akkor is ez a véleményem, esetleg némely FPS-es játék az ami megköveteli szvsz"

    Ez eleve hülyeség, az emberi szem 24 képkocka / perc fölött mozgóképnek érzékeli azt, amit lát. Aki azt mondja, hogy lát a 40 FPS és a 70 FPS között különbséget, az áldozatául esett a placebo hatásnak, vagyis csak azért látja a különbséget, mert látni akarja. Ha megvan a minimum 30 FPS, akkor büdös életben nem tűnik fel, hogy erősebb kártyával ez a szám már 80...

    Sőt, magas FPS szám mellett az is megeshet, hogy az adott játék frame-eket droppol. Nekem korábban volt ilyen, hogy a túl magas FPS miatt kimaradtak egy jelenetből képek, és néha darabos volt a mozgás mindamellett, hogy brutálisan nagy volt az FPS. Úgyhogy ezt az ideális a 40-60 FPS, meg 200 alatt nincs is élet hülyeségeket el lehet felejteni. Az a fontos, hogy a minimum a FPS 25 alá ne essen, onnantól mindegy, hogy 30, 40, 60 vagy 100 FPS-sel fut az adott játék.

    Stay a while and listen...

Új hozzászólás Aktív témák