Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FefeeX

    veterán

    válasz hackeeeee #47 üzenetére

    Abban biztos voltam, hogy X1-re nem lesz drágább emiatt egy játék sem, ez egy versenypolitikai döntés (X1 eladása jó eséllyel max fele a PS4-ének), inkább a PC-fanyalgók részéről néztem, hogy annál mennyivel lesz drágább a játék, mint ahogy eddig vette meg. És igazából eljutottunk oda, hogy ha drágább is lesz, megveszi Steamen, lemezen, anyámkínján, úgysem kell neki hogy Boxon is tudjon játszani, ez csak az anyázkodás miatt jó megint. Én meg megveszem Boxon, és játszhatok PC-n is, meg notin akár (ha teszek Wint a MacBookra :D )
    Egy biztos, a Bundle oldalak áraival nem lehet, és nem is akarnak majd versenyezni. Ami egyébként nagyon ritka, hogy A+ címekre is van bundle leárazás (azt a kiadó szervezi, és ennél gyakrabban van ilyen címekre 75-80%-os Xbox market sale...)
    Ami a másik, a szürkéből feketébe hajló internetes kulcsvásárlás, ki tudja honnan lopták, nem fizetnek rá adót, lehet, hogy semmit, te megveszed szintén erősen szürkén, de olcsón megkapod Steamen a játékot. Ilyen lehet, hogy lesz Windows Marketre is, lehet, hogy nem. Mondom, a Halo 5-öt 10ért vettem, mikor a Liveon még 18ezer volt az ára, és lemezen is 13 volt a használtak alja.

Új hozzászólás Aktív témák