Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hallador

    addikt

    válasz llaszlo #32 üzenetére

    Persze persze tudjuk, hiszen olyan még véletlenül sem történt (A fanok fejében legalábbis) hogy az Apple bekamuzott valami oltárit ugye? Olyan meg pláne nem, hogy otthon elcseszett áron árulnak termékeket, persze véletlenül. Én azt írtam le amit tapasztaltam, az-az, a Duna Plaza bolt folyamatosan pangott. Ezt én így gondolom főleg azért mert tudom milyen az, amikor egy bolt megy (Mistral). Ehhez képest folyamatosan 'nőttek'.

    Meg az sem jellemző, hogy Te úgy állítod be, hogy majdnem úgy megy otthon (kb 10-ed annyi átlagbérből) az Apple mint legalább Californiában. Ez sem jellemző. Igaz? Persze persze...

    És az apple-nél meg amúgy is mindenki hazudik, legalábbis mindig ez a véleményetek.

    Az lehet hogy a világ idióta, meg az itt fórumozók nagy része is.... Csak Te vagy a repülő.... :)

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

Új hozzászólás Aktív témák