Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kriszbon

    őstag

    Gratula az íráshoz :R már úgy is untam hogy mindíg csak az új procikat istenítik és csak azokról írnak cikkeket, pedig szerintem nagyon sok embernek még ilyen sincs, mint amivel teszteltél(összetennék a két elsőlábukat ha ilyen lenne)! Az eredmények nálam is hasonlóra jönnek ki, csak egy kicsivel kevesebb, mert csak 3230-on fut a proci. A kártyám meg PCI-e!
    (#12)psyho85: Proci limit az van az biztos,de abban tévedsz hogy sokkal gyengébb kártyával hasonló eredmények lennének Pl. X1650 Pro kártyával csak 1/3-1/4 része eredmények vannak(nekem volt) Továbbá, igen a Prescott melegszik de nem annyira mint ahogy azt sokan beállítják! Nekem idle 35-36 load 55-60 fok, és nem használok semmi tuning hűtőt csak egy 9cm-es venti van egy akkora hűtőn mint a gyári intel, csak rézből van+2db 9cm-es házhűtő, meg a 12-es táp hűtő ;)
    Na ez már régóta kikívánkozott belőlem de nehogy valaki személyes sértésnek vegye, mert azt nem szeretném :B

    [ Szerkesztve ]

    Mindörökké az első tökösebb gépem 4S akkuval: https://www.youtube.com/watch?v=ryVAamO5QpI (a többit már magam építettem kicsit jobbra) Netuddki, valahol a térben és időben! Vazze eltévedtem! Valaki?? Segitsééééééég!!

Új hozzászólás Aktív témák