Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Shyciii

    veterán

    válasz batai15 #45 üzenetére

    "Nem ,nem kell el ájulni. Csak ennyiért minden tekintetben különösebb kompromisszum nélküli készüleket kap az ember amit hosszútávon tud biztosan használni "

    jah, hogyne. Az előző cég ahol dolgoztam is ezt gondolta, csak miután az iphone eszközök 76%-a szervízben kötött ki másfél év alatt, és voltak eszközök, amik 3-szor(!) is megjárták a szervízt, így gyorsan letettek a híres Apple megbízhatóságról. Elhiszem, hogy a plázacicák instagramos, facebookos szokásaihoz tökéletes megbízhatóságot ad, de egy komoly manageri munka, IT mérnöki munkától valahogy megfeküdt az eszközök igen nagy része. Bár már nem dolgozom annál a cégnél, de mikor eljöttem örömmel használták újra az android-ot.

    Amúgy a "tájékozottságod" jó látható. Ha te Oneplus-tól Nord-ot vettél, és ezt hasonlítod iphone-hoz...Aki egy kicsit is utánanéz a dolgoknak, az rögtön látja, hogy Oneplus-tól semelyik Nord-ót nem szabad megvenni.

    [ Szerkesztve ]

  • Shyciii

    veterán

    válasz Silenzio #55 üzenetére

    Silenzio

    Ezt a 3rd party appok engedélyét honnan veszed? Én most letöltöttem a Filmic Pro Evaluator-t, és sorban pipálja a funkciókat, felbontásokat. 3rd party appként használom a Google Camera-t is minden probléma nélkül. Minde ez Android 11-es Oneplus 7T Pro-n.

    Fall-N

    Oneplusból már én se vennék mást :D A mostani Oneplus 7T Pro az uccsó Oneplus-om egy jó ideig. Ez még egy igen jól sikerült készülék, ráadásul teljes képernyőt kitöltő kijelzővel. De sem a 8-as, sem a 9-es, sem a 10-es sorozat nem mozgat meg. meg úgy általában már semmi értelmét nem látom az új felsőkategóriás készülékeknek. Ezt is használtan vettem 110eFt-ért tökéletes állapotban van még mindig, és még gari is van rá. 855+-os Snapi van benne, ami mindenre elég, pedig még játszani is játszom vele. Semmi értelme nincsen már az erősebb prociknak. Eljutottunk arra a szintre, hogy felesleges az egyre újabb, és erősebb procik kihozatala.

    [ Szerkesztve ]

  • Shyciii

    veterán

    válasz batai15 #63 üzenetére

    Köszönjük. Ismét bizonyítottad mennyire hitelesek, kompetensek lehetnek a mobillal kapcsolatos hozzászólásaid.

  • Shyciii

    veterán

    válasz batai15 #69 üzenetére

    Éééés igen. Megint bizonyítottad a hozzá-nem-értésed. legalább kommunikálnál iphone szervízesekkel időnként, és nem beszélnél ekkora hülyeségeket. Pl pont a 6s széria a legborzasztóbb hibaarányban :DD
    nah részemről ennyi, mert te szubjektivitásról beszélsz, csak az a baj azzal, hogy nálad ez egyenlő az ostobasággal.

  • Shyciii

    veterán

    válasz Silenzio #75 üzenetére

    Oneplus 7T Pro-n minden további nélkül használok GCam-et, és minden kamerához rendben hozzáfér android 11 alatt.
    Az általad behozott link egyértelmű bug a Oneplus 6T alatt (ugyebár kifejezetten ez szerepel a leírásban). Ugye azt nem gondolod komolyan, hogy az feature, hogy sem Google Lens (gyorsan kipróbáltam, minden további nélkül kezeli a kamerát, és annak függvényében hoz keresési találatokat), sem QR kód olvasók nem működnek? Letöltöttem egy külsős QR kód olvasót, és ez is minden további nélkül fut nekem. Ilyen problémám egy frissítéssel sem volt. Ez egy kifejezetten 6T bug, ahogy be is van jelentve nekik.

  • Shyciii

    veterán

    válasz Silenzio #82 üzenetére

    Ha már olvasást említesz. Pl az egyik általad bevágott linken van:

    "Hello everyone, since Android 11 (OxygenOS 11.1.11) upgrade all third-party applications like Google lens or qr code scanner or any other that require camera access no longer work: The camera cannot be started by them despite the corresponding rights"

    Tehát ha már az olvasás hiányát felróvod valakinek, akkor neked sem ártana elolvasni az adott linket, ha már bevágod. Nem én találtam ki tehát ezeket a progikat, ha nem te.

    "Ha ennyire figyelsz, még azt is kinézem belőled, hogy elindítottad az XY appot, megnézted, megy-e (nyilván a kamerák közt nem kapcsolgattál)"

    Nyilván. A Gcam-et is úgy használom több, mint 1 éve fotózásra, hogy elindítom, majd bezárom :W

    A másik linked Oneplus 8-ról szól. A Oneplus 9 speciális helyzetben van, ugyanis a ColorOS kódját veszi át, amit már a kezdés pontjában tudni lehetett, hogy komoly hiányoságokkal bír. És nem, nem a 3rd party camera miatt, hanem alap funkciók is hiányoztak belőle az OxygenOS-hez képest is. Amúgy meg a Oneplus 9 OxygenOS 11-essel jött ki, és ott ez nem volt probléma, holott te Android 11-ről beszéltél, vagyis, hogy onnantól probléma, közben a megint említett Android 12-esről linkesz, vagyis megint össze-vissza beszélsz.

    De hogy visszatérjünk az eredeti írásodra:
    "Majd ha kapok olyan infót, hogy az Oppo/Oneplus megint engedélyezi a 3rd party appok hozzáférését a kamerákhoz (Android 11-től tiltották, mert lusták voltak leprogramozni a teljesen újraírt kameravezérlést Android 10-hez képest)"

    Te általánosítottál a Oneplus-ra, holott ez így nem igaz. Mint kiderült Oneplus 9 Android12-es problémát linkeltél be, holott 11-től állítod hogy szar, pedig működő Gcam portok vannak az összes lencsére Android 11-en (tehát nincsen letiltva állításoddal szemben). Aztán Oneplus 7T Pro-n szintén működő Gcam portok vannak (meg 7 Pro-ra is, meg 7T-re is) amiben az összes lencse működik, úgyhogy az általánosításod a tiltásra vonatkozóan úgy szar ahogy van.

Új hozzászólás Aktív témák