Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • holozis_HUN

    veterán

    válasz petarda92 #292 üzenetére

    [link] Ebben a posztomban a vége felé kicsit beszéltem az animációk folyamatosságáról, tökéletesen mennek, gesztusvezérlésben semmi lagg, gyönyörű 90 fps animációk, nekem egyébként 0.5x sebességre van beállítva az összes animáció, hogy mindent minél hamarabb megnyisson, de mégis legyen szépsége. Néha egy-egy röccenés akad egy-egy komolyabb alkalmazásból átváltva a másikba, de nagyon ritkák, az esetek 95%-ában minden fluid 90 fps-sel történik. Úgy érzem ezzel nincs probléma. Appok görgetésénél néha meg meg röccen, Twitteren nagyon látványos, de több teszt is kiemelte, de böngészni, Facebook feed, Instagram, tökéletes. Nyilván nem csúcs hardver, ez néha kijön, de hétköznapi használatra bőven elég, számomra legalábbis, nagyon megfelel.

    Térerővel igazából sosem volt bajom, Redmi Note 4x-em volt, azon mindig nagyon jó volt a térerő, ezzel a telefonnal sincs másképp. Itt lehet kijön a műanyag keret előnye, hogy nincs fém, ami leárnyékolja, már ha ez bármiben is számítana. De térerővel semmi baj sincs, rengeteg hálózatot támogat a telefon, szóval szerintem nem lesz probléma. 5G-t nyilván tesztelni nem tudtam.

    Annyi egyébként, hogy néha kicsit lassabbnak tűnik a mobilnet, mint a megszokott, Instagram gyors görgetésnél pl néha megáll tölteni egy kicsit, Wifinél ritkábban vettem észre, nyilván ez hálózat terheltség függő is, meg nem tudom, hogy köze lehet-e a mobilhálózat aksiszívás bugomhoz. Mindenesetre meg vagyok vele elégedve térerő tekintetében, ahol eddig volt, ott van térerőm, ahol nem volt, most sincs :D

    El errar es humano y el perdonar, divino.

Új hozzászólás Aktív témák