Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gombasm

    aktív tag

    Szép és jó telefon, de csatlakoznom kell azokhoz, akik sokallják az árát.

    Volt 1+ telefonon pár, a 3T -nél szálltam ki mert onnantól sokalltam az árakat más azonos hw -hez képest.

    Jelenleg F1 -em van és bátran állíthatom, hogy a képe szebb, mint a O+3T amoledje volt. Összenéztem, a kollégám vette meg a 3T -t és kézbe fogva az F1 -et az első amit mondott, hogy milyen szép a képernyő!

    Az F1 custom kernellel benchmarkokban veri a 6T -t, nem akad, nagyon szépen dolgozik a felület - igaz a MIUI nem OOS, de nekem speciel a szívem csücske a Xiaomi oprendszere.
    A fogyasztásról pedig annyit, hogy az F1 napi használatban (állandó wifi be, állandó BT be, 2 e-mail fiók push szinkronizálása, telefonálás munkahelyen) a nap végére soha nem ment még 60% alá. Ma csendesebb nap volt, most éppen 79% -on áll az akku.

    A használat alapján tehát szerintem sem indokolt a O+6/6T ára az olcsóbb, azonos hw -ekhez képest. Az üveg hátlap nekem kimondottan hátrány a csúszóssága miatt. Az F1 müa hátlapja nem kíván 2 - 10 dolláros kínai tokokat...

    A O3 6T gyönyörű és igen jó telefon és nagyon jó ajánlat a SMSG vagy a HUW hasonló tudású cuccaihoz képest, de látni kell, hogy már nem a OnePlus -é a legjobb ár/érték arány - ezt valahol az 5 -ös modelleknél vesztették el és nem azzal, hogy ők áraztak nagyon fel, hanem jöttek mások akik jóval alájuk tudtak menni árban azonos hardverrel.

    Nexus 4 & Redmi 5+ & Poco F2 pro & Poco X6 pro

Új hozzászólás Aktív témák