Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • macilaci78

    nagyúr

    válasz vond #13 üzenetére

    van mellette kijelző, ház, akku, meg egy rakás olyan cucc, ami egy TV-be pl. nem kell - sok örömed legyen egy olyan TV-ben, aminek nincs például kijelzője, vagy összevissza 4 gombbal tudod kezelni! ;]

    QwErTy42: Nekem LG van WebOS 2-vel, annyira okos, fürge kis jószág, hogy tableten, telefonon is hamarabb jön be a horizon műsorújság.
    Bekapcsolást követően csak a hangerő és némítás megy azonnal, minden másra várni kell. Csatornaszámokat hiába nyomom a távkapcsolón, vagy az input választót (TV, vagy PC). Nem hogy egy műsorújság, youtube app, vagy bármi, amiért okosnak lehet titulálni egy ilyen hülyét.
    Persze ott van benne a CI kártya, mellette a NAS, de elmegy az ember kedve az okoskodástól.

    Amúgy meg írjátok itt, hogy szar a háttértár. Mihez kéne több? Android játékokhoz, esetleg 4k ripekhez kellene 64 gigára tolni a beépített háttértárat? Ott az US, SD-foglalat, a beépített memóriára meg az appok és kész.

    Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

  • macilaci78

    nagyúr

    válasz #94529552 #38 üzenetére

    Nem tudom, hogy a cikkben szereplő TV lassú-e, de abban biztos vagyok, hogy 2-3 év múlva lassú lesz. És nem óhajtott TV-t cserélhető ilyen sűrűn, a telefonnal is 2 évre tervezek.
    És igen, ez a WebOS2 minden azonos funkciójában lassabb, mint a régi Videoton CRT, a többi funkciót meg nem használom, nehézkes a kezelése.

    Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

  • macilaci78

    nagyúr

    válasz #94529552 #84 üzenetére

    Te nem értesz engem: azért hasonlítom a 3 éves rendszerhez, mert az használhatatlan, de a TV lényegi része, a megjelenítő és az alapvető inputok amúgy megfelelnének.
    Olyan ez, mint egy rádió miatt autót cserélni. Maga az autó megy, kényelmes, olcsón fenntartható, stb, csak egy kényelmi extrája felett járt el az idő, ami egy akár használt autó árához képest elenyésző összeg.

    A TV-s analógiára visszatérve sem a szar, újkori árán 160k-s TV-ben, sem az 500k-s, vagy 2 millás TV-ben nem érzem létjogosultságát egy gyorsan avuló extrának a létjogosultságát. Legyen jó a képminőség, másfél óránként nyomok egy gombot, amikor véget ért a film és ennyi. Ezt tudja üzembiztosan, és a sallang ne akadályozza.

    Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

Új hozzászólás Aktív témák