Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Peat;)

    veterán

    válasz Ijk #44 üzenetére

    "Olyan készüléket szerettem volna egyébként, ami telefon és egy igazán jó minőségű zenelejátszó egyben, nagy háttértárral (legalább 64GB), amit nyugodt szívvel köthetek a hifi-re, és esetleg érdemes egy jobb fülest is venni hozzá. Persze mára letettem az efféle álmaimról." Érdekes hogy nem érted mire jó egy pmp miközben te magad ismered el, hogy nincs olyan telefon ami úgy szólna mint egy jó lejátszó. Téged ez a része érint. Másnak azért nem elég egy telefon/ sima mp3 player mert pl sorozatot is néz rajta és rohadtul nincs kedve konvertálgatni össze vissza, csak rányomja és megnézi hazafele az adott sorozatot, nyilván nem az avatart. Nekem ami most van pmp a kisméretű, sorozatra elég, zene kiváló, akksija nagyon jó. Most bejött mellé egy zte blade, de nem is fair összehasonlítani a kettőt, inkább nem is teszem, mindenki sejti a végeredményt. De azt hozzá teszem, hogy a kettő együtt még mindig olcsóbb volt mint egy galaxy s. Minőségben és akku időben meg előbbre vagyok a számomra fontos funkciókban..

    A telefon amit keresel esélyes hogy megjelenik, a MEIZU-tól, egyébként. Ők is minőségi hangchipeket szoktak alkalmazni, az eddigi mp3 lejátszóik is szépen szóltak, bár voltak hibáik. Most jelenik meg az androidos telefonjuk, olvass utána milyen a zene benne, esélyes hogy kiváló hangminőségű legyen.

  • bwoay

    nagyúr

    válasz Ijk #44 üzenetére

    érdekes, amit írsz, mert azokon a fórumokon, ahol én szoktam olvasgatni, az iPod Classic mindig is egy elismert lejátszó volt (nem véletlenül van rá rockbox firmware), a közkedvelt Wolfson DAC "hajtja" (az iPod Touchban is ez található 2G-től), de ha rákeresel iMod kifejezésre, akkor is tanulságos találatokat dob majd fel a kereső. A különféle iPodok hangja egyébként sem feleltethető meg egymásnak, mert azonos típusok eltérő generációi is eltérőek ilyen szempontból, nemhogy a különböző típusok. Nanom volt 2G és 4G is, ezek kirívóan gyengék, erőtlenül, dinamikátlanul szólnak (a 2G még kellően zajos is hozzá), ez alapján nem szabad semmilyen következtetést levonni a teljes palettát illetően.

    azt, hogy a Cowonok hangja nagyon jó, csak alátámasztani tudom, a Sansák viszont csak a Cliptől felfele számítanak jónak (kivéve a Viewt, ami más chipszetet kapott). viszont azt nem tudom megerősíteni, hogy ezek nagyságrendekkel jobbak, mint az iPod Touch, amit használtam. abból az első generációt érte több kritika, olyanhoz viszont még nem volt szerencsém.

    [ don't... don't believe... don't believe the hype ]

Új hozzászólás Aktív témák