Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Killk

    csendes tag

    Üdv!

    Néhány napja gyilkolok egy ilyen csoda telót. Volna néhány kérdésem és észrevételem.
    Ami először zavart, az a kamera, illetve a vaku. Szobában nem tudok vele normális képet csinálni, csak ha a fehéregyensúlyt minimumra teszem, máskülömben csak nagy fehérség az egész.

    Következő a kijelző... Nagyon fakó színek, élettelen az egész. Előző neken n6om mellé rakva nagyon szembetűnő a különbség. Erre próbáltam play áruházból különböző appokat leszedni, ami trükközik az rgb-vel, de nem javítanak a helyzeten.

    Aztán a csoda akku... Jól bírja az igaz, eddig kétszer töltöttem. Elöször nem is volt gond, de elért viszonylag hamara 40%ot. Kis pihi után újra kézbe vettem és magától felugrott 60fölé. Ez még önmagában nem is volna rossz :D De második töltést éjszaka végeztem, reggel ahogy levettem a töltőről 84%on volt !!!!!! Hol ad, hol elvesz? Vagy mi? :)

    Még egy idegesítő apróság, hogy a flip tokjában hordom, a bejövő hívások képe így a kis ablakban jelenik meg, ami minden esetben egy szürke kép, amit nem tudok változtatni.A móka kedvéért szürke betűszínnel írja ki a nevet is, így alig látható ki hív. Nem beszélve arról, hogy a kis ablakban folyamatosan aktív a piros telefon hívás közbem, így a fülemmel folyamatosan kinyomom.

    Ha valaki esetleg tud ezekre a problémákra megoldást, kérem ossza meg velem.

    Köszönöm

Új hozzászólás Aktív témák