Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mi5i

    aktív tag

    Nem értem ezt a sok megkeseredett hozzászólást. Nagyon jó ssd lett ez is, ahogy sok jó/régebbi is kapható és - érzésre - nem sok különbség van a használatuk során úgysem.

    De álmomban nem gondoltam, hogy hitvita nő ezen a téren is, hogy ssd vs hdd-t használók tábora :D Hihetetlen komolyan. Aki annyira hdd fanboy - hehe - az lehet még nem ült ssd-s gép előtt. Ha meg ült, de kevés volt neki a gép, abba nyilván pénzkidobás volt ssd-t venni. De egy manapság nem nagy pukk-nak számító core2duo gépbe is bőven megéri rakni, szerintem.

    Szép lenne, ha csak azért fizetne mindenki, hogy win gyorsabban betöltődjön meg másolás gyors legyen, ilyen munka kellene nekem is, ahol ennyi a dolgunk. Akkor nekem sem lenne, mivel bármi más, de tényleg bármi megéri inkább a pénzt, mint -1 perc bootidő ssd-vel, de nem erről van szó...

    Az meg, hogy hirtelen tönkre megy, megint nem értem miért újdonság. Még mindig arról van szó, hogy hány írási ciklust bír az adott ssd, és eszerint alakítják a garanciát mostanság. Nagyobb részt majd ebben fáradhat el az ssd, tehát olvasni még lehet az adatot, csak írni nem. Ennyi erővel ha egy hdd annyira bedöglik, ugyanúgy nem lehet róla semmit lementeni, csak kemény pénzekért hozzáértő cégnél :U

    Igen, használok hdd-t is. Nem hangos, szeretem őket, de a két dolog teljesen másra jó, de hajrá, versenyeztessük őket, úgysem vezet sehova. ;]

Új hozzászólás Aktív témák