Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Noukoum #20 üzenetére

    Igen, csak valahol írták akkor(talán a fórumon), hogy a 4 szál az olyan mintha 4 magod lenne. Mondom akkor szuper, 4 mag van benne és még takarékos is, szóval egyetemre is nyugodtan vihetem. Aztán lepődtem meg csak, amikor a játékok simán 100 százalékra kimaxolták a processzort.

    Notebookcheck tesztje alapján is döntöttem:

    Gaming Performance
    It will normally be possible to set high details and the maximum resolution in games. Despite the DDR3, the GTX 950M renders images swiftly. The GTX 960M (GDDR5) has a lead of 30 to almost 40% as can be seen based on "Evolve" from 2015. An HQ processor does not improve that.

    Nézd csak az utolsó sort mit írt akkor a notebookcheck a tesztjében? :U Na igen, mondom akkor nem kell a HQ processzor, mert drágább is meg azoknak rosszabb az üzemideje. Ha a notebookcheck úgy mondja hogy elég erős hozzá a kétmagos, akkor az biztosan úgy van. :U

    [ Szerkesztve ]

    Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

Új hozzászólás Aktív témák