Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szkaroly

    senior tag

    válasz janeszgol #38 üzenetére

    Nem tudom ki hogy van vele, én visszasírom a mobilaréna előző verzióját. Nekem tökéletesen megfelelt.

    Poco X3 Pro

  • #56573440

    törölt tag

    válasz janeszgol #38 üzenetére

    "Amikor egy weblapon bejön három videó, alá (mondom alá!) egy-egy forgó reklám banner, na az szép tud lenni."

    Azért ez is egy hatalmas jóság, lehet te nem neteztél még a betárcsázós világban, meg amikor mindent is flash-el toltak, le lehetett főzni egy kv-t simán, és volt hogy az autoplay zene elindulásából tudtad hogy végre betöltött a kezdőlap. Pont 10 éve volt, hogy a világ felhorkant, mert Jobs kifejtette, hogy nem lenne baj ha m3gbsz0dn4 a flash úgy alapvetően, ők ezt így köszi nem támogatják, és ez egy elképzelhetetlen jövőkép volt akkor.

    "viszont az a böngésző annyi memóriát kér sajnos, amennyi pár programnak kell"

    Jelenleg egy nyitott fülön 7x annyit foglalt le magának a chrome nálam, amennyi a minimális igénye volt az xp-nek... Nyilván ez megint olyan, hogy nem azért kell a gépbe a "sok" memória, mert a böngészés elszaladt, hanem minden másért is, ha meg ott áll a 4-8-etc giga, miért jó, ha a 80-90% üres? Azon túl persze hogy az optimalizáltság látszatát kelti. Részemről használja csak anyugodtan, amíg másnak nem kell.

    Az megint más kérdés, hogy ugyanúgy, ahogy a mindenféle applikáció fejlesztők sincsenek már keretek közé zárva a flopy, cd/dvd miatt, a webfejlesztők se kell már a betárcsázós sebességre méretezzenek meg 128 mega ramra, így nyilván sok dolog pont nem szempont, úgyis van elég hw a usernél, ha meg nincs, hát majd vesz. Ettől függetlenül én nem érzem azt, hogy régebben minden is jobb volt... Sőt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák