Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nullpoint

    senior tag

    válasz jacint78 #615 üzenetére

    Pont hogy nem lehetett tudni az első tesztekkor, hónapokkal később derült ki hogy már a 3gb utáni memória rész is tetülassú, a maradék fél giga meg az sdram sebességével vetekszik..., és miután kiderült a probléma akkor vallotta be ez a gané nvidia hogy hazudott, 64 rop-ból csak 56 megy, tehát nem tudta at amit tudnia kellett volna.. Azért nem értem hogy miért nincs memory bandwith teszt az nvidia kártya teszteknél, kb fél percnyi munka lenne és tudjuk hogy átvernek megint vagy sem.. Főleg hogy az alsókategórás kártya van olyan árban mint tavaly a középkategóriás.

    kdvsdmnkrvndttrlgsdnhzzszlsmt

  • Hegasus

    senior tag

    válasz jacint78 #657 üzenetére

    az tény hogy !mindenhol! előfurdulnak hibás darabok, és feltételezésem szerint az ilyen esetekre találták ki a garanciát :DDD
    de fentebb is írta b. hogy neki se volt problémája evgaval, és azt irta hogy más gyártó kártyájának áráért már benne van a 10 év gari is a kártya mellé. amit persze senki se használ ki, nincs senki aki 10 evig használna egy videokarit, de itt az a lényeg, hogy a gyártó nyugodt szivvel adja bagóért a plussz éveket, mert tudja mit tett le az asztalra, és neki megtérül így is, hogy sokan kifizetik, és töredékét kell csak gariztatni (amit mint irták fentebb, kiküldik a vadiúj kártyát és a hibásat elég később visszapostázni) nem hülyék ülnek a vezetőségben, ha eddig fennmaradtak, megnézték mennyi statisztikailag a hibás darab, és az jött ki, hogy bizony megéri évtizedeket vállani a termékükre. :DDD
    én a gyártókat inkább a termékükre vállalt garanciában mérem, minthogy a tőzsdei értékükben.
    (és ugyanez igaz a tápokra, alaplapokra, stb....)

    [ Szerkesztve ]

    Work it harder, Make it better, Do it faster, Makes us stronger.

  • b.

    félisten

    válasz jacint78 #659 üzenetére

    5 év után is az eredeti vételáron számolják bele az épp aktuális cserekártyába. Egy Barátom 780 helyett 970 kártyát kapott ,tőlük, mert nem volt már 7xx szériából 750 Ti feletti. érdemes megőrizni a számlát, de ha beregisztrálod akkor igazából mind1, mert az accountod alatt fel van sorolva az összes vásárlásod, dátummal ,sorozatszámmal. A 8800 GTX amit 2008 végén vásároltam itt pihen a polcomon, mai napig működik. Fiam 3 évvel ezelőttig használta.
    Biztos van náluk is egy egy hibás darab, csak úgy mint a többi gyártónál, de mint látod a hozzászólásaimból, Én elfogult vagyok velük szemben.
    Nekem ez az 5. EVGA kártyám, még egyik sem romlott el nálam, kivéve az egyik 970 karit, ami viráglocsolásnál kapott egy kis vizet sajnos.

    vader108 (#108) : Nincs semmi egyéb költség, Münchenből kapod a karit. :)

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Új hozzászólás Aktív témák