Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #72042496

    törölt tag

    válasz #97544192 #53 üzenetére

    Funkcionális analfabetizmus rulez, nem baj, azért gratulálok az i7-hez.

  • Beowulf_78

    addikt

    válasz #97544192 #53 üzenetére

    Kicsit félreértelmezitek a hírt. Játékok szempontjából nincs számottevő gyorsulás I7 rendszereknél. Ezt már akkor tudni lehetett amikor még nem is volt kapható, csak 1-2 teszt "lézengett" a neten, ezzel mondjuk tényleg semmi újat nem mondott az nV, így értelme sincs, a kijelentésüknek. :U Persze gyorsulás tapasztalható lesz video render-nél, tömörítésnél, és egyéb 4 magos procit támogató progiknál. Ezt senki se vitatja.
    Az már másik kérdés, hogy még így se éri meg váltani. Mert bár a 920-as proci jó árban kapható, a hozzá választható lapok ára a pofátlanság határát súrolja. :U Egy normális Asus lap 75-90k közötti ára elég riasztó lehet, annak aki váltani akar. És tegyük hozzá, annyival nem jobb architektúra hogy dupla annyiért adják a lapokat mint C2D, C2Q procik esetében. Egy P45,X38,X48 lap egy Q9550 procival jóval olcsóbban megvehető, mint egy I7 konfig. Persze akinek annyi lé van a zsebében váltson. Én nem váltok, bár megtehetném. Nem szeretem az ablakon kihajított pénzt, úgy hogy gyorsulást az általam használt programokban nem tapasztalnék. A játékok alatti 4 mag használata pedig megint külön témakör, ill. lerágott csont. Ameddig a játékok 95% a minnél több Mhz-et szeretik 2 magos proci kivitelben...addig egy játékos rendszerben nem lesz létjogosultsága a 4 magos prociknak.

    Azok akik temetik az nV-t...kétlem, hogy 600 millió dollárért fejlesztettek volna 40nm gyártósort, ha "szarban" lennének bármilyen szinten. :B :P

    [ Szerkesztve ]

    Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

Új hozzászólás Aktív témák