Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #65675776

    törölt tag

    válasz #98593280 #33 üzenetére

    pipa
    pipa
    pipa
    És akkor mi van? Nem nézegetem a belsejét, és teljesen irreleváns használhatóság szempontjából.
    Még szerencse, nem is tartok igényt olyan házra, amiben ki van forgatva.
    Na most mi lesz? 1500HUF-ért vettem anno egy CM STB-3T4-E1-et. Nem mintha korábban érdemben rezonált volna benne bármi is.
    Sokat nem is számít, mert ott éppen kb semmi sem távozik érdemben. Max a por megy be.
    Mert mitől olyan speciális egy SSD, hogy nem lehet egy sima 3,5"-es helyre beszerelni atomstabilan?
    A legtöbb házból úgyis ki kell dobni őket, mert vagy világítanak, vagy mocsok zajosak.
    pipa, bár nem értem miért vetted külön az USB3-tól.
    Bazi nagy pipa, csak éppen tévedsz! Összesen egy darab 92mm-es ventilátort lehet beszerelni, a többi max 80-as lehet. (Legalább arra vetted volna a fáradtságot, hogy megnézed az adatlapomat milyen Dragonom van pontosan.)

    Szóval nincs semmi hiba, csak a Te általad általános igazságként felállított saját követelményrendszerednek nem felel meg. Arra meg nem is gondolsz, hogy esetleg másnak mások az igényei. Általános igazság nincs, még akkor sem ha Te a saját véleményed annak állítod be.

Új hozzászólás Aktív témák