Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Samus

    addikt

    Hát...szép, jó az anyaghasználat, én elvakult Symbian párti vagyok (nem tudom, miért, a Droid számomra túl durva a sok lehetőség miatt), de valahogy nem érzem azt, hogy nekem ez most kellene. Szép, meg jó, de akkora volt körülötte a hype, hogy a szememben "ájfón" lett belőle. Sajnos sok dolog kimaradt, de képek tényleg szebbek, hogy ez most az optika vagy az új szoftver érdeme, azt nem tudom (valószínű utóbbi, mert az N82-ben is CZ van, de a zajszűrés durván jelen van...). Jobb lett volna, ha sima USB van az alján, lévén az ember nem fog mindig kábelt magával cipelni, pedig az OTG-nek az lenne a lényege, hogy tetszik a cucc, ami haver pendriveján van, elkérem, gyorsan lekopizom, és örülök. De ha a kábel épp nincs kéznél, akkor bukta...Ahogy HDMI-ből is jó lett volna a normál, nem a mini méretet rápakolni. Elfért volna, annyira nem lehet vékony, hogy egy jól megtervezett USB port ne férjen el.

    '' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

Új hozzászólás Aktív témák