Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SoundX

    tag

    Helló!

    Eddig hatalmas rajongója voltam a WP-nek. Még "annó" egy omniával, majd 710-el kezdtem. Első nagy csalódásom akkor ért, a 7-es készülékek nem kapták meg a "nagy" frissítést. De sebaj, túltettem magam. A 920-at szinte rögtön leváltotta a 925, ekkor kezdtem el fejleszteni a platformra. Több Youtube app-ba is besegítettem, illetve messenger adaptációkat készítettem. Ekkor jött a következő csalódás, a Microsoft "elfelejtett" fél éven át fizetni. Megelégeltem, váltottam. 5S tulajaként folyamatosan vissza-visszavágytam majd adandó alkalomkor megvettem, hardveraprón a most is "üzemelő" 930-at. A harmadik majd három hetes szervizelés után, még mindig rossz a hátlapi mikrofon, dobálja az antenna jeleket, mind térerő, mind wifi-GPS. Váltottam 950XL-re, hátha jobb lesz. Ügyes dolog a continoum, még használtam is egy darabig, de kiváltotta egy laptop. Az újabb rendszer számomra kész csalódás. Napi egyszeri lefagyás, millió bogár, szinte semmi alkalmazástámogatás amire a Google rá is pakol egy lapáttal... Meguntam, elborult az agyam, többet nem várok az ígéretekre. Régóta fontolgatom, hogy "húúú én most váltok, most már TÉNYLEG!", de soha nem voltam képes rá ezidáig. Múlt hét legelején megérkezett az új telefonom, egy P9 személyében. Ledöbbentem, mintha egy "okos" telefonom lenne. Még youtube is van rá!!! Mellesleg, hozzá tudok szinte bármilyen bankkártyát rendelni, amire a Microsoft évek óta nem képes.

    Köszönöm, srácok a sok tapasztalatot amit itt olvastam, több esetben is "megmentettek". A továbbiakban is sok kitartást, sziasztok! :R

    Ui.: Kész besz.rás, hogy még a skype-office alkalmazások is jobbak a "konkurencia" platformon. :U

    "Sose higgy az interneten lévő idézeteknek, sokszor átverés." (Petőfi Sándor)

Új hozzászólás Aktív témák