Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • forgonati

    őstag

    válasz Urmy #17384 üzenetére

    Hát nem tudom, de ITT azt írják az userek hogy remekül fut az a custom rom és stabil. És egy csomó hülyeség már javítva van benne amit a tisztelt MS elbarlmolt... És rajta vannak a témán a srácok, folyamatosan dolgoznak az újabb custom rom-okon, szóval van remény :)

    Persze ez nem átlag usernek való már.

    Egyébként nekem a WP7.8 tökre elég, és nem igazán halok bele a korlátozásaiba, igazából én az androidot sosem használtam ki teljesen. Nem vagyok az az ember aki millió alkalmazást telepít, meg hekkeli a telefonját orrba-szájba. Én már kb 1 éve a telefont csak telefonálásra, sms, mail meg itt-ott navigációra használtam. Játék nem volt a telefonomon vagy fél éve, nem is hiányzik :) Én erre a Lumiára egy Milestone-ról váltottam, ami hát közelsem egy bika hardver ma már, de nekem megfelelt, ebből is látszik mennyire használtam ki a rendszert :DD
    Amire nekem a telefon kell, azt a WP7 teljesen megadja, csak vannak ezek a hülyeségei, pl. ez a progressbar. Na meg hogy nem játszik le AVI konténert, ami megintcsak WTF kategória, ha rá akarok rakni egy avi filmet, akkor előtte a Zune fél óráig kovertálja...
    Ha ezeket a baromságokat tudják javítani az XDA-n akkor nem lesz gond. Mert amúgy maga a telefon az gyönyörű :C

    Keelah Se'lai!

Új hozzászólás Aktív témák