Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Negative

    tag

    válasz burasu4 #2224 üzenetére

    Okosabb. Ez tény. Sokkal jobb kamera, újabb/szebb oprendszer, fm adó.. ilyesmi.

    A fő ok amiért a cserében gondolkodom az a qwerty bill. Még nem volt qwerty telóm, mindig csak szemeztem velük. A másik az elegancia. N79 előtt egy 6300-t nyúztam és nagyon megszoktam/megszerettem a fém burkolatot. Nagyon minőségi érzést kölcsönöz neki, pedig nem egy hűde teló.. csak jó érzés kézbe venni. Sajnos az N79-nél ezt nem tapasztalom. :( Jól össze van rakva, semmi gond nincs vele.. csak valahogy gagyi hatást kelt bennem a fém cucc után. Tudom, hogy E63 sem fém, de valahogy még mindig jobb kézbe venni, mint egy csillogó lakkos műanyag telót. E71 pedig tényleg tökéletes ebből a szempontból. Gondolkoztam még, hogy megvárom E75-öt, de vhogy a csúszkás/flippes telókkal sem vagyok kibékülve.. Ezen kívül sokat wifizek a telón és fekvő módban ez kényelmesebb. N79-en is lehet fekvő módban nyomni, de akkor a szövegbevitel macerásabb. Qwerty pedig ebből a szempontból ver mindent. Képeket/videót nézegetni is kényelmesebb fekvő módban, mert az elkészült képek/videók 80%-a fekvő. Tehát ezek a dolgok alapból jobbak E71/E63 pároson.
    Az fm adó hiányozni fog az tuti.. és ha E71-et válaszom akkor az a +30 ropi :DDD is. Ha E63-at akkor a fém burkolat / tuti minőség. Szóval fingom nincs melyik legyen. :U
    Ami E63 mellett szól még az a zseblámpa funkció.. éjszaka, full kómásan szardolog átesni a kisasztalon a nappaliban, ha kimész huggyantani és épp nem látsz semmit :DDD . Tapaszatlat. K750i-t ezért sírom vissza. :P

Új hozzászólás Aktív témák