Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • old rocker

    veterán

    válasz Dariusz #615 üzenetére

    Barátom. Az ilyen írott fórumokban az a legnagyobb probléma, hogy hiányzik belőle a metakommunikáció,amit legfeljebb hülye szmájlikkal lehet megpróbálni pótolni. Nem látod az arckifejezésem, nem hallod a hangsúlyom. Biztosíthatlak, semmilyen bajom nincs. És arról is biztosíthatlak, nem vagyok annyira exhibicionista, hogy itt osszam meg veletek a problémáimat, mert az egy fél könyvet kitenne, egyébként is, ott van rá a műsorom honlapja, a www.diagnozis.eu, a műsorokon kívül egy 5 részes, írásos, tulajdonképp önvallomás. Én itt első nekifutásból leírtam az első benyomásaimat, saját elveimre nagy ívben khm.... téve, miközben még időm sem volt rendesen megismerni a telefont. Emiatt még egy vitába is keveredtem, amely után mindenkitől elnézést kértem. Én, barátom, talán nehézelhinni, de a tisztességesebb elektronikus újságíró gárdához tartozom: a bőbeszédűségemet és a különböző részleteket a helyreigazítási kényszer vezérelte. Úgy éreztem ugyanis, az első benyomásaim alapján leírtak kedvét vehetik másoknak, hogy ezt a készüléket válassza. Lényegében igaza volt Pocinak, - részben - hogy hülyeségeket írkáltam. De ha jól emlékszem, ezért tőle is, de mindenkitől elnézést kértem. A "gondjaimat" azért tartottam szükségesnek megemlíteni, mert a billentyűkről (zöld gomb, piros gomb) leírtakban nem is vagyok autentikusnak tekinthető. Ezért szerettem volna minden leendő E52-es tulajdonost megnyugtatni, ha én meg tudtam 3-4 nap alatt szokni, akkor egy problémamente, átlagos kézügyességű ember fél-1 nap alatt.
    Többet nem akarok írni, mert Jókaikat gépelek be, miközben magam tudom, ez mennyire paradox. Az E52 egy nagyon jó telefon, megbízható, nagyon megszerethető, ebben a kategóriában az élmezőnybe tartozik. Ár/érték arányban is jó választás. A többit nálam szakszerübben leírta Gyuri.

    A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

Új hozzászólás Aktív témák